Politikë


Tema Përgjigjet Aktiviteti
Macron bën thirrje për reformim të thellë të Bashkimit Europian 27 Shtator 29, 2017
Kryetari qe meritojme 15 Shtator 18, 2017
Prezantohet struktura dhe ministrat e qeverisë Rama 266 Shtator 13, 2017
Nuk mund të mërgosh prej të qenit aktivist 3 Shtator 9, 2017
Zgjidhja e çeshtjes çame 43 Gusht 28, 2017
Pse fajin për kandidaturat me 7 klasë e kanë Rama dhe Berisha 63 Maj 13, 2017
Të gjitha detajet e marrëveshjes Rama - Basha 289 Gusht 15, 2017
Ku po shkon Partia Demokratike e Shqipërisë? 39 Gusht 9, 2017
Një shkrim i presidentit serb Aleksander Vuçiç 23 Korrik 27, 2017
Berisha nuk ka kujt t’i flasë 38 Korrik 23, 2017
A jam vetëm unë, që më duket kjo e çuditshme? 152 Korrik 19, 2017
Ankara - Stamboll, "Marshi për drejtësi" 52 Korrik 11, 2017
Gjashtë kushtet e Astrit Patozit 11 Korrik 5, 2017
Pse dha dorëheqjen Petrit Vasili? 61 Korrik 1, 2017
Partia Demokratike në udhëkryq 92 Qershor 30, 2017
Gjergj Bojaxhi lëshon rolin udhëheqës tek SFIDA 8 Qershor 29, 2017
Buletini i Peshkut 26/06/17 187 Qershor 29, 2017
Basha nuk largohet, ngrin funksionet thërret zgjedhje në PD 62 Qershor 28, 2017
Rama: I qëndrojmë marrëveshjes parazgjedhore me PD 151 Qershor 28, 2017
Me propocional kombëtar Libra do kishte 2 deputetë, PDIU 7 56 Qershor 28, 2017
Pas dështimit, nisin thirrjet për largimin e Bashës 188 Qershor 27, 2017
Zgjedhjet Parlamentare 2017 , Cfare thone numrat e 2013-es? 37 Qershor 27, 2017
Rezultatet e zgjedhjeve: PS kryeson në rang vendi 80 Qershor 27, 2017
Zgjedhjet parlamentare 2017 -Pjesëmarrja rreth 43%. Më e ulëta historikisht 374 Qershor 26, 2017
Për të ardhmen 15 Qershor 25, 2017
Heshtje Zgjedhore 2017 90 Qershor 25, 2017
Buletini i Peshkut 21/06/17 14 Qershor 23, 2017
Buletini i Peshkut 22/06/17 8 Qershor 22, 2017
Trump pohon se është nën hetim 9 Qershor 20, 2017
Partia e Macron drejt shumicës në Parlament 5 Qershor 19, 2017