A duhet te dorehiqet qeveria Rama?


#242

ne gazete lexova qe procedura eshte qe forca politike ose anetari i saj dorezon terheqjen nga mandati ne KQZ


#243

C’mendojne shoket e PDhit per deklaraten e Mones se LeShIt se popullin shqiptar nuk e trembin as bombat atomike te imperializmit amerikan dhe socialimperializmit sovjetik.


#244

ketu thuhet keshtu:


#245

E gjuajne veten ne kembe… me terma si “djegje” ilustrojne sa i paperfillshem eshte dhe sa pak peshe ka mandati. Nuk eshte dicka te cilen po e sakrifikojne per te miren e pergjithshme, ne te kunderten vleresohet si e djegshme, e shkaterrueshme.


#246

Dite me diell, rruget hap. Nje grup anadollakesh te xhamia… jeta vazhdon… ja u kenoi dhe hoxha tani. 500-750.


#247

Te jete nje grusht i fuqishem per nje PDhist memedhetar si Karenti kjo? Apo shpifje e komunisteve amerikane


#248

Ja e krijuan shqiptaret edhe nje komb tjeter, vec atij kosovar


#249

Brravo!
Shqiperija nuk mund te mbetet peng e komunistve me veture


#250

paksa shume anakronike kjo qasja e rrezimit te" autoritarit Rama". Rinia te pakten nuk mund tiu pergjigjet me qasje te tilla te vjeteruara e te dala kohe. Pd po behet kamikaze fiqo, askush nuk po del ne protesta vec funksionareve te bashkise se Klosit. nuk qellut njehere ne shenjester me Lulin, edhe deren e KM e kapshit neper gunga, e pafuqi, si me qene anemike. U ka katandis Pd si kuklusklan.


#251

Amerika eshte si shpirt


#252

Lere Fiqon se eshte si shpirt. Te ishin gjithe te PDhit si Fiqo, ku ma gjen. Po jane si Karenti.


#253

Nuk kam gjo me Fiqon, edhe pse te kujton demokratin e mesem e te lumtur te Babbroit te 90-tes :grin:
Vecse nuk po dine fare ta rrokin situaten e do perfundojne si pjestaret e klanit te kometes halwway, te gjithe ne grwmine pas liderit.


#254

Jo nuk eshte shpifje e komunisteve amerikane, por eshte shpifje e nje krimineli ordiner te denuar nga gjykakata amerikane dhe i blere nga paret e droges:

Criminal conviction and resignation from FBI[edit]

In late 2008 Rossini pleaded guilty to five felony counts for criminally accessing records in an FBI database more than 40 times in 2007. Many of the records were related to a federal investigation of Anthony Pellicano, a former high-profile private investigator. At least one of the records was provided by Rossini to associates of Pellicano and was subsequently used in a court filing by Pellicano’s attorneys, leading to the discovery of Rossini’s involvement. Rossini resigned from the FBI and was sentenced to probation, community service, and a fine by U.S. Magistrate Judge John M. Facciola on May 14, 2009.


#255

Jam kureshtar, Kapo ke te kujton :slight_smile:


#256

Basha thirrje shqiptarëve: Bëhuni gati për betejën e radhës!


#257

Rubrika Nostalgji. Kthimi i Grande Kapos.


#258

Po ça qasje te vjeteruara o shok.
Ktu koha ska lujt venit hiç, ja ku e ke, Gramoz Ru - kryetar i parlamentit :joy::joy::joy:


#259

Per mendimin tim Rama nuk duhet te jape doreheqje.

Duhet rrezuar.


#260

Me mjete apo pa mjete?


#261

Me t’frymé