Alarmi i ambientalistëve: Ndalni HEC-et, po shkatërrohen lumenjtë e Shqipërisë

#rilindje koncesionesh?

Interesant, kur vike # perpara fjales, e beka te gjithe fjaline me te madhe.

Ore nuk na rruhet fare per keto gjera. ÇQT lumenjve e pyjeve. Jemi shteti me ndergjegjen me te ulet per keto ceshtje, as nuk informohemi as nuk duam. Hidhuni te kryefaqja dhe do shihni se si zihen robt per partite e zemres. Po nuk pati ndergjegjesim qe te femijet e klasave te para, keto lajme do vazhdojne te jene te dores se dyte.

1 Like

Alarmi tjetër i mjedisorëve: http://www.exit.al/2017/03/28/nje-investim-i-dyshimte-shkaterrues-per-parkun-kombetar-te-divjakes/

@Vlonjat, shoku kush eshte ky qe ka shkruajtur per hotelin? duhet pare se mos na prishi pune. Shiko, thuaj Nardit tja lyeje pak rroten

mos beso cdo gje qe lexon, i nderuar!
Vendit i duhen te ardhurat nga turizmin dhe ne garantojme qe ambienti do te ruhet

Me behet qejfi qe po investon, veç kujdes nga miushrat aty, se ti e di qe ata duan pjesen e tyre, se keshtu jane edukuar, zorraxhinj.

para ka per te gjithe, i nderuar edhe pse njerezit me te cilet kemi hyre ne marreveshje nuk kane lidhje me brejtes por jane njerez te nderuar!

ja si behet
#resist

Nuk e kuptova cfare do te thoni me t’ja lyeje pak rroten.

ne garantojme qe ambienti do te ruhet

Kush jeni ju?

Gjembi, mos ta ulim debatin deri ne kete pike them une, lexoi edhe njehere 29 pikat qe Pjer sugjeron, a ka vend per permiresim te ketyre pikave! sigurisht qe po.

Mbaj mend dikur qe Pjeri pati sjelle programin e tij me 20-21-22-23-24-25-26-27-28-29 pika por s’e mbaj mend ku eshte tani.

Ja psh, te pika nente nuk bije dakort, Pjeri thote tu japim bonuse ishave, po nuk thote si e nga ku do dalin keto pará, ketu mendoj ka vend per nje permirsim me vkm,

Plus edhe nga 12345678 shishe me vere te vjeter kush e gjente se ku desh te dilte autori ne shkrimet e tij, po kjo mbeti vetem nje farse e tij, pasi nuk kishte fare vere, e jo me te vjeter.

1 Like

Ku mund ta lexojme perseri programin e famshem te Pjerit?

http://www.exit.al/2017/04/05/a-po-shkaterrohen-zonat-e-mbrojtura-me-lejen-e-autoriteteve/