Astiri perseri


#81

Ahahah … gjithcka mund te shpjegohet gjithnje.


#82

Me kete llogari qe ben PDhi.


#83

ti e shpjegon dot se pse raporti i zaptuesve eshte 95% nga veriu 5% nga zonat e tjera?


#84

ky rrotkadriu t’mledhje ment e kres. ka marr yrysh dhe e ka lshu pa frena. asht aty me rujt dhe administru paret e popllit, jo me i da me shoqni per qef te vet. katerdhetmiljon euro dy km rruge!!! jam t’u ba rruge me standarde, thote rrotekadriu. o rrote, thirri kadriut!


#85

Thone Lulushja e beri ate Rrugen e Kombit per me ec me papuce. Rrotkadriu do ta beje kete dy kilometra per me ec zbath si duket.


#86

Jo, nuk e shpjegoj dot logjiken, shifrat, ose gjithcka qe propozon ne komentin tend.


#87

sigurisht qe nuk te leverdis t’i shpjegosh


#88

Jo, lol, sepse jam malok, pd-ist dhe zaptues. :smiley:

Love you :kissing_heart:


#89

9.6 milione euro sikur tha kadriu. Nga dolen 40? Apo shikon aritmetiken e atij 7x7=42?


#90

ok, vazhdo se te nderpreva leximin e RD


#91

Prape me RD? :slight_smile: Ku ke degjuar per kete fosil te gazetarise?


#92

qetsohuni o ju te politikes:

image


#93

Ka per ta shtruar me flori si rruge xheneti prandaj kushton aq shume :blush:


#94

ka shume mbikalime dhe nenkalime si rruge. rruga nga rrethrrotullimi i saukut e deri te mbikalimi i pallatit me shigjeta eshte praktikisht e gjitha me nenkalime mbikalime. nuk e di sa ka kushtuar, nuk e di sa kushton dhe kjo. por fakti eshte do te jete me shume mbikalime se rruge.


#95

E di, e kam degjuar kete argument, por s’e besoj. Rruga e Kombit qe eshte spostuar mali dhe jo mbikalime e me the e te thashe, kostoja per km del me e lire. Ky KM, o eshte idiot edhe e mashtrojne, ose eshte hajdut me cizme.


#96

Rruga e kombit ka dy korsi ne nje ane, dy ne anen tjeter. Kjo do te kete kater korsi ne cdo ane (pra nje rruge kombi ne njeren ane) kater korsi ne anen tjeter (dy rruge kombi) plus nga nje rruge dytesore me nga dy korsi ne cdo krah te autostrades (tre rruge kombi), plus mbikalime e nenkalime, plus ndricim e gjelberim qe rruga e kombit s’i ka, ndoshta dhe izolues zhurme prej xhami, si te pallati me shigjeta, plus shpronesime me vlere tirane. Gjithsesi, idene e cmimeve s’e kam as une, as ti.


#97

Ky KM, o eshte idiot edhe e mashtrojne, ose eshte hajdut me cizme.

:astonished: Te kane vjedhur fjalekalimin apo je pjeter tjeter?


#98

He’s coming around .frut I punes bindese e sqaruese Te PPU .:blush:


#99

U be edhe Pjetri i barastundur. Kaq e pat edhe Peshku.


#100