Basha: Luftë do të ketë


#241

Dy Luane ka sot bota, nje ne Amerike Z Trump dhe nje ne Albanije Zoti Lulezime Basha ! !


#242

Cfare ka ndonje te re nga cadra? Trimat a jane mire? Po me kapsllekun si jane?


#243

Kishin marre daulle e cifteli dhe kercenin kur kalova une. Njesoj si ne 2004-en, njesoj si ne 2001-shin qe ndenjen me shume se nje muaj te bulevardi para kryeministrise, me qese me buke. Kete here kane kushte me te mira. Sa here eshte berisha ne opozite nje tufe kuksianesh mblidhen para kryeministrise qe kercenojne t’i vene zjarrin vendit.


#244

une di qe ata qe kane ndertuar ne toke ku ende nuk eshte kompensuar pronari, thjesht kane bere aplikime, por eshte legalizuar gje.


#245

te gjitha keto jan pasoja indirekte e vendimit per te mos hapur dosjet e komunizmit. Fajtor per gjendjen jan komunistet ne krye te te dyja partive.
Lufte edhe mbase do ket nuk eshte ndonje ide e cmendur nuk mund te ket kaq shum padrejtsi pa pasur nje kunderveprim


#246

Ja ku na katandisen per 3 vjet , as Afrika s´na llogarit me :frowning:

http://www.syri.net/rajoni/43437/propaganda-e-afrikes-shqiperia-joterheqese-kosoven-se-llogarisin-shtet-shumica-e-afrikaneve-jetojne-me-mire/


#247

Krahason Afriken me Albanie!

https://goo.gl/images/vjgIsf


#248

Te opozita kanë nisur përpjekjet për të krijuar një lëvizje të re në Shqipëri, me qëllim shkëputjen nga politika 27-vjeçare që ka zhgënjyer qytetarët.


#249

Ta bejme Albania Great Again si para 27 vjetve! si pa sens me duket o kapo.


#250

kur e gjeti ndonjehere sensin shqupi qe ta gjeje tani m’qafsh, edhe basha e hengri llafin e luftes te nesermen sikur me henger tollumbat e protestes/ Cben mo gomar i tha berisha une nuk te thashe te jesh me shume luftarak se cduhet.


#251

ja sensi:
http://www.lapsi.al/lajme/2017/02/27/flet-kandidati-i-ps-në-lezhë-kam-bërë-vetëm-dy-muaj-burg-dua-mandatin-e-deputetit#.WLR3jvJcDGg


#252

Duhet te kesh aftesi te medha ta katandisesh nje shteti nga vendi i dyte pas jermonit ne vend te fundit … ah Edvin Edvin!


#253

Protestë e dështuar.
Luli që zbukuron dhe reciton “vjershat” e Saliut. Dështim i rradhës i “opozitës” që vetëvetiu po çmontohet vidë pas vide.

Opozitë më të rehatshme nuk e bënte Zoti për Ramën, mjafton ti japë kohën dhe hapsirën e duhur se bën boomerang njëra pas tjetrës me mënyrën e të bërit “opozitë”.


#254

direkt nga Toka e Lirise tek Cadra e Lirise…

“Unë do vij t’ju tregoj mbështetjen sot këtu. Ju e dini që ka patur disa ndryshime në Uashington. Partia Republikane e presidentit Trump është shumë e gëzuar ta thotë këtë gjë: Ne kemi premtuar do ta bëjmë Amerikën të madhe dhe i mbeshtesim të gjithë vendet anembanë botës që duan t’i bëjnë vendet e tyre të mëdhenj.

Mund t’ju them ju nuk i meritoni këto. Asnjë vend nuk meriton të drejtohet nga banda të organizuara dhe banda horrash. Në SHBA, si në cdo vend të lirë ne mbështesim të drejtën e njerëve për zgjedhje të lira dhe të ndershme.

Unë jam këtu jo vetëm për të mbështetur lëvizjen tuaj por edhe për të përcjellë mesazhin që lideri Basha do jetë kryeminsitri i ardhshem i Shqiperise”, tha Emert.

“Unë do vij t’ju tregoj mbështetjen sot këtu. Ju e dini që ka patur disa ndryshime në Uashington. Partia Republikane e presidentit Trump është shumë e gëzuar ta thotë këtë gjë: Ne kemi premtuar do ta bëjmë Amerikën të madhe dhe i mbeshtesim të gjithë vendet anembanë botës që duan t’i bëjnë vendet e tyre të mëdhenj.

Mund t’ju them ju nuk i meritoni këto. Asnjë vend nuk meriton të drejtohet nga banda të organizuara dhe banda horrash. Në SHBA, si në cdo vend të lirë ne mbështesim të drejtën e njerëve për zgjedhje të lira dhe të ndershme.

Unë jam këtu jo vetëm për të mbështetur lëvizjen tuaj por edhe për të përcjellë mesazhin që lideri Basha do jetë kryeminsitri i ardhshem i Shqiperise”, tha Emert.

ooopsss e paskam shkrujt dy here

http://www.lapsi.al/lajme/2017/03/02/nj-i-d-rguar-i-partis-s-trump-n-adr-n-e-pd-ju-mb-shtesim#.WLiC2vJcDGg


#255

hahaha harxhoni kacidhet e fundit se me te vertete skeni cfare i doni atje ku po shkoni


#256

Hajt ti mbani me shendet bashke me Edvin Kristaqin.:joy:


#257

Zeqo thuaji faleminderit Z Basha qe po sensibilizon kokpalaret per rrezikun qe u kanoset.


#258

Epo z Basha nuk eshte mesia, ai nje llaf thote, kush do e merr mesazhin, kush nuk do ne qafe paste veten.


#259

I shkreti luluzimi, mundohet ti mbaje te vetet me rena ngado qe ti vijne. Sikur neser ndonje portal francez psh (ka me mijra te tille) te thote qe Rama ka ngelur me bare/shtatzene, prit kur te thote ja se c’ben prostitucioni dhe droga. Ne korrik ket buckon e keni prane familjes ne Hollande, ndersa saliun prape ne krye te partise por kesaj radhe vetem me nja 35-40 hajdute.


#260

Kot me te pyet, kush eshte i biri i Lekes dhe me cfare merret?