BE do përballet me një makth, nëse shpresa në Ballkan zbehet


#53

Cudi juve te krahut te ekstremit te djathte t’u vije kaq keq per shtresat e varfra, se ne mos gaboj juve me mentalitetin e kapitalizmit amerikon, secili per vete dhe jo qeveria per te gjithe. Per taksat progresive qanit si buce … po me se me i mbajt keta parazita te pashkolle mer zeqo? Fute doren ne xhep ti dhe jepi mish ketij carit.


#54

Ato diploma nuk bliheshin, ato u jepeshin kandidateve vetem pasi keta te fundit kishin ndjekur studimet ne oret e vona te nates ne cerdhet e njohurise dhe diturise se universiteteve te shumta. Ah c’fare kohesh qe ishin, nje universitet per dy veta kishte shqiperia. Edhe amerika do e kishte zili kete “ratio” midis studenteve dhe mesuesve. Po ca ti bosh palloshit i mbylli qeni.


#55

Gjermani mer Gjermani e boni Cuni i Sheqeres, erdhi edhe Cuni Umberto Bosit bashke me sekretaren e Partise Lega Nord i futen nje espreso ne Valone dhe u kthyen ne Talie me diplome ne xhep. Po ti pse u bi nqafe te djathtve Shqiptar kur Umberto Bosi na begenisi me te birin e tij Retard pavaresisht polemikave anti-Shqiptare…e boni mer e boni por cer ti bosh Palloshit qe si rrine duart rehat e do me rregullu gjasme gjonat


#56

Shif mor ku i katandisi njerzit ky KM drogaxhi dhe i pa pergjegjshem kur njerzit kerkojne te rine me mire ne burge se sa te ne liri.Ky duhet denuar per genocid ndaj njerzeve ne nevoje dhe te pambrojtur.

https://www.facebook.com/1468693893397918/videos/1868606526739984/


#57

Lexo ndonjehere dhe komentet. psh. BE do përballet me një makth, nëse shpresa në Ballkan zbehet


#58

jps; "…Pjer boll se je bo per gjynaf…"
Une apo politikanet shqiptare jane bo per gjynof, nuk i ke pare keto 25 vite tranziscioni se si jane vet-diskretituar. Mu vjen keq per ate popull, qe e lane troke, qe e vodhen dhe po abuzojne me çdo gje.


#59

Per kete problem, jps, ndermjet qindra problemeve te tjera, ka folur VQ para 15-20 vjetesh.


#60

Pjer c’lidhje ke ti me politikanet? Ti po na vjen ne blog dhe cave me nder carin me VQ ke nja 10 vjet. Ik o vlla se sdo me ble njeri.


#61

Po kush te tha ta blesh, pse detyroj njerzit me zor une, te blejne VQ. Une permend tezat e VQ, diskutoj tezat, e kam mire apo keq, ketu hidhu e diskuto. Kush po te detyron ta blesh VQ.


#62

Po ti pra qe e fut me vend e pa vend jo bo si nastradini … te tjeret tallin bothen me ty … ti prape vazhdon.


#63

Te njejten gje mund te them edhe une per te tjeret apo per ty, por ky nuk eshte argument, per te mos thene qe eshte edhe e pahishme t’ja thuash tjetrit.


#64

7 vjet burk…

po bien te gjithe ne burk, do mbipopullohen burqet.

http://www.lapsi.al/lajme/2017/04/19/kqz-drejt-skandalit-ligjor-rrezikon-deri-n-7-vjet-burg#.WPfJ3GfavqE


#65

qenka e pahijshme ti thuash tjetrit qe po na lodh duke permendur me vite me rradhe librin e tij medioker?
a eshte me hijshme te lavderosh e ti krefesh bishtin vetes?


#66

A ha, dmth e paske lexuar VQ.


#67

http://www.m.lapsi.al/lajme/2017/04/19/analiza-n-forbes-qeveria-rama-rrezik-edhe-p-r-europ-n

Edhe kete Saliu e paska paguar!!


#68

lere more ate po shiko kete tjetren… bombe fare u pu pu pu pu… nga zedhenesi i departatmentit te shtetit u pu pu pu pu pu mu ne çaçkë te kokës na ra u pu pu pu pu pu pu

http://www.lapsi.al/lajme/2017/04/19/analiza-n-forbes-qeveria-rama-rrezik-edhe-p-r-europ-n#.WPfTGmfavqE


#69

Lidheni mer ne ndonje kasolle me bageti se ky s’di ca thote e ca bon , te kuptohemi , jo me bageti brenda :wink:

http://www.lapsi.al/lajme/2017/04/19/reagon-nato-t-shqet-suar-pas-deklarat-s-s-ram-s-p-r-bashkim-me-kosov-n#.WPfUkdJ97IU


#70

Keta akoma kapen pas atij pederastit gjerman kur vete Merkeli po i qan hallet e veta te Z. Trump.:joy::joy::joy::joy::unamused::unamused:

edhe habitemi nga e gjen gjith ket force e siguri Z. Basha!!!
flm Z. Trump, flm Z. Basha.


#71

Nuk qenka Gjerman por kopil i adoptum nga nje infermiere e cila pasi e adoptoi u nda nga burri dhe ky i fundit e coi perseri ne shpine e femijes ku e " ema " pas shume proceseve gjyqesore me vone e rimori .


#73

Bo, bo cfare njerezish e drejtojne Gjermanine. E megjithate eshte e para e Europes! Pale te kishin ne krye njerez brilant si saliu me lulera do te ishin mesiguri yll i botes.