BE do përballet me një makth, nëse shpresa në Ballkan zbehet


#94

epo më në fund dashka të fillojë revolucioni arab i saliut! të shohim ç’fat do të ketë luli i vocër! si kadafi apo si sadami!


#95

Ja qameti aksi Tirane - Elbasan


#96

Poplli i shkret akoma se di tamam cili eshte “qellimi madhor” :astonished:


#97

Media franceze: Shqipëria, prodhues i madh i kanabisit në Europë

“Këto lidhje mes grupeve kriminale dhe autoriteteve politike si dhe shumat kolosale të krijuara nga trafiku janë shqetësuese. Pak javë përpara zgjedhjeve kombëtare në qershor, partia kryesore e opozitës, Partia Demokratike e Shqipërisë, kërcënoi të mos merrte pjesë në to dhe të bojkotonte punën parlamentare për gati dy muaj. Duke denoncuar ‘korrupsionin e një qeverie që e ka transformuar Shqipërinë në Kolumbi të Evropës’, kërkon ‘formimin e një qeverie teknike për të garantuar transparencën e zgjedhjeve’, shkruan “Reporterre”.


#98

Si i thone frengjisht: Prit gomar te mbij bar


#99

E mbaj mend gabim une apo para 4 vjetesh a dicka te thirren ne nje TV shqiptar dhe bere interviste ne ballkon me pantallona te shkurtra? Nuk bere interviste dhe ne emisionin e Blendit?


#100

http://www.lapsi.al/lajme/2017/04/20/agjencia-e-bashk-shortes-s-qazim-sejdinit-n-n-hetim-p-r-kamionin-me-8-ton-drog#.WPkJwWfavqE


#101

Po shikoje o Miss Piggy ketu sec behet shikoje, nuk te pelqen analiza ne prestigjozen Forbes, tani ke mundesine te informohesh edhe nga Francezet…

http://www.lapsi.al/lajme/2017/04/20/reportazhi-i-francez-ve-europa-ka-prodhuesin-m-t-madh-t-kanabisit-shqip-rin#.WPkIMWfavqE


#104

vegla e sateme o miss piggy


#105

Po gjembi po, interviste me tv dhe orar ku vetem 100 veta mund ta kene pare.
Intervista quhen ato te ores 20,30-21,00 tek Top-Channel e Klani, apo noi tv tjeter, ku me mijra sy nguliten.


#106

po nuk pate guxim i nderuar se doli dikush qe kish njohje me Canin dhe te premtoi qe ta rregullonte po zotrote, i bere bisht intervistes


#107

Besoj se e mban men ate tregimin ku tregoj se si Cani futej nga dera e mrapshme ne tv Vizion, per t’ju shmangur takimeve. Vetem minjt futen nga mbrapa apo nen toke.