Best movies for 2018


#61

Favoritet e Barack Obames:


#62

OBAMA:

My favorite movies of 2018:
Annihilation
Black Panther
BlacKkKlansman
Blindspotting
Burning
The Death of Stalin
Eighth Grade
If Beale Street Could Talk
Leave No Trace
Minding the Gap
The Rider
Roma
Shoplifters
Support the Girls
Won’t You Be My Neighbor

Lista e librave ishte më impresionuese :blush:


#63

Nga browseri qe kam ne telefon nuk arrija t’i kopjoja.

Nje prej komentuesve ishte mirenjohes qe kishin pasur nje president qe mund te lexoje. Imagjinon ti Trump te kete liste filmash dhe librash? :smiley:


#64

Ka ai ka. 25% ja uli simpatine Taylor Swiftit qe kur mori vesh se ajo po bente fushate kunder tij
:joy:


#65


#66

ok pak a shume si listat e cahiers & kritikeve, njejtet tituj kush me lart kush me poshte.


#67

Sapo mbarova Burning. Digjet ngadale-ngadale. Kulmi i thjeshtesise dhe misherimi i ‘pak dhe sakte’.