Ç'do të thotë zgjedhja e Trump për Europën?

:joy: vdes ta theksosh ket mo. Sepse nuk e kam thene kurre (per arsyen e thjeshte se, asnje sondazh nuk mund te parashikojë kolegjin, por voten popullore).
Por boni qejf ju boni, se nje here ne 140 vjet bi daci n’kos.
Perndryshe, 3 miljon shuplaka me teper, e di ti mo

1 Like

Trapi e ka te thjeshte alternativen:

-ose Lufte Civile
-ose Lufte Boterore (USA-Çajna)

ska bythe trapi per asnjeren, ai eshte showman, kaq

God save america and the world nga trapi…

1 Like

Shuplaka si ato te kol balles, San Francisco-Los Angelos vajtje erdhje…

nuk eshte ky adash i sokolballes, apo me bejne syte kur lexoj
“Kam thënë dhe kam bërë gjëra për të cilat më vjen keq dhe fjalët e thëna në atë video, është një prej tyre. Çdokush që më njeh mua, e di se këto fjalë nuk më pasqyrojnë se kush jam. Unë i thashë dhe ishte diçka e gabuar, kërkoj falje për këtë”, tha ai
kerkon falje brenda dites dhe me nje kembe

Ja po shtyjme netet e fundit perpara diteve te para

2 Likes

Sa here dua te qesh,nuk e kthej me tek komedite qe kam pasur qef.
Tani me zbavitese jane keto video te ketyre njerezve qe deri dje I kemi besuar,si maja e gazetarise dhe e etikes ne kete fushe,dhe ne date 9 Nentor e nxorren fytyren e tyre te ndyre,dhe e treguan veten se jane komplet jashte realitetit.

America is crying tonight-thote ai toci
You are not I hell now-thote ajo fycka
Is a white-lash-thote ky fyelli tjeter
Ajo tjetra po qan,qe ishte dhe moderatore e debatit te dyte,sa edhe Stefanopulos duket i cuditur me lotet e saj…

Te mos kalojme pastaj tek videot e xhon turqve se jane estrade e vertete.

:v:
STATUSI I BASHËS
Me ftesë të Partisë Republikane amerikane dhe mazhorances ne Kongresin amerikan jam nisur për në Uashington ku do të marr pjesë në ceremoninë e inagurimit të Presidentit Donald Trump. Gjatë vizitës do të kem takime me anëtarë të Kongresit dhe të Senatit, me drejtues të lartë të institucioneve politikbërëse të politikës së jashtme, sigurisë dhe ekonomise.

Jam i bindur se nën udhëheqjen e Presidentit Trump, SHBA do të mbështese edhe më shumë përpjekjet e Shqipërisë për demokraci, mirqeverisje dhe zhvillim ekonomik. Mbështetja e SHBA dhe e shqiptarëve të Amerikës eshtë jetike për të ndërtuar një të ardhme më të mirë dhe më të denjë për Shqipërinë.
(ed.me/BalkanWeb)

1 Like

Per ata qe kane nevoje:
http://www.nydailynews.com/entertainment/gossip/trump-singles-dating-site-president-elect-supporters-article-1.2948412

1 Like

Lideri Boteror nuk kishte pranuar te shkonte ne inagurimin e Trumpit dhe kishte leshuar Mero Bazen te shkruante nje artikull,qe nuk ja vlen te shkosh atje…:grinning::grinning::grinning:
http://www.gazetatema.net/web/2017/01/17/shqiperia-meriton-te-lavderohet/

  • So you have no experience with college financial aid or management of higher education.
    Ky qe konkluzioni i Elizabeth Warren per Betsy DeVos.
    Kushedi sa kane qesh Pandi Majko e Like Floriri kur e kane pa ne tv…
1 Like

Eh,partia,udheheqja,masa…

…postulati e, citati e, hidromati…

Prit sa t’vije Zeqo,t’konkistosh dhe ni zemer tjeter.
Grup jeni,grup.

1 Like

I SHIT YOU NOT. This really happened :
When asked why she is in favor of allowing guns in our schools, Trump’s pick for Education Secretary, Betsy DeVos said :

  • Our kids need protection from … grizzly bears !

We are soooo fucked. Thujini mr. Trump ta maroj icik shpejt ate luften, po desh , qe mos vujm shume.

2 Likes

Nuk eshte faji i DeVos qe ju ne FL s’keni grizzly bears! Juve do t’ju mbroje nga krokodilet.

1 Like

Elisabeth Warren eshte senatorja me idiote.
Fatkeqesisht Partia Demokratike shkon pas qerres se saj…

1 Like