Ç'do të thotë zgjedhja e Trump për Europën?


#85

ja dhe Evropi po kthen ballkano-perendimoret. Me siguri e ka llafin per greket


#86

Trumpi do e vendoska qeverine ne Shqiperi? Qenka bere koloni e Amerikes Shqiperia?

Aleanca natyrale. :joy:


#87

zoti trump do caktoje edhe trajnerin e ardheshem te kombtares, dhe do nxjerre nje nen te posacem qe detyron cdo kryeminister shqiptar te mos veshi bluzen e italise ne stadiumet ku luan kombtarja.

ato qe nuk kane besim te fuqia dhe deshira e zotit trump per ti ndryshuar gjerat te zgjohen nga gjumi


#89

Duket tip qe lexon RT-ne, e genjehet pas fashizmave qe promovon.


#90

Korrikse,

mori kot edhe Revolucioni, edhe shteti-komb, edhe pashaporta!

E ke te qarte tani, apo do sqarime te tjera, ndaç sqarime serioze, e ndaç karagjoze? Veç hap gojen, t’i sqaroj un te tera. Mos degjo Stalker, ai vetem te ngatrron, sepse eshte i interesuar, nuk mund te flase keq kunder Revolucionit. Stalker nuk mund te pranoje kurre qe Kapitalizmi eshte veper e Revolucionit, qe mori kot prej Revolucionit!


#91

do te thote qe do kete me shume ketchup…
ketchup vetem ketchup. ketchup ketchup ketchup


#92

Epic Fail


#94

Kjo temë u sinjalizua nga komuniteti dhe është fshehur përkohësisht.


#95

Donald Trump announced to America that he will be hiring legendary musician Sir Elton John to play at his inauguration this January : “Elton John is going to be doing our concert on the mall for inauguration, which “shows our commitment to gay rights.”

Answers Sir Elton John :

  • I will NOT be performing at Trump’s Inauguration ! His political views are his own, mine are very different, I’m not a Republican in a million years. Why not ask Ted fcking Nugent? Or one of those fcking country stars? They’ll do it for you.”

PRICELESS.


#96

Ku I gjeni keto idiotlleqe mor aman?
Sot Trump emeroi ambasadoren e SHBA-se ne OKB.
Neser Mitt Romney dhe Dr Carson do te emerohen ne postet qe u takojne.
Juve grini sallate me lajme alla CNN


#98

Fiqo mos keni bo nei zarar te tuneli?


#99

Zgjedhjet presidenciale ne Austri… ne 4 dhjetor… http://shqiptarja.com/news.php?id_legami=223854


#100

Akoma me Hajrien ti!? nc nc po kane kalu me shume se tre dit mer.


#101

Ehhh mer austriak … prej teje u detyruan klyshet e turqve te ngrejne flamurin e Gjergj Kastriotit ne 1912…po historia perseritet …prisni se nuk keni pare gje akoma…http://www.360grade.al/rajon-bote/item/34946-suddeutsche-zeitung-hofer-evropa-po-vuan-nga-merkeli-humbje-te-forta


#102

Calm down and reflect


#103

Radhen e ka Merkel…!!!


#104

https://www.youtube.com/watch?v=F-LhfKKgncg


#105

Merkel duhet varur per litari, peshtyre 3 here, dhe qelluar me 8 plumba just in case. E boni fekale Europen. Te pakten nje e mire do dale nga ky muhabet, qe BE do shthuret dhe cdo shtet do fitoje pavaresine e rrembyer nga globalistet. Brexit ishte introja, te tjera shtetet do e ndjekin. Derisa te ngelet vetem Gjermania me miliona “refugjate” meshkuj myslimane, qe kane ikur nga “lufta”, mgjthse jane nja 10 shtete jo ne lufte rruges para se te mberrijne ne Gjermani.


#106

Shpresoj te dale per hajer zgjedhja e sek.te shtetit


Pavaresisht se nuk me duket ogur i mire shpresoj te gabohem.


#107

Me siguri qe nese do te iknin me familjet nga “lufta” do t’i kritikoje qe vene ne rrezik jeten e tyre ne udhetimin e rrezikshem drejt Evropes.