Ç'do të thotë zgjedhja e Trump për Europën?


#108

Ndërkaq mesazhin për demokratët Basha e mbylli me një pjesë të fjalimit të presidentit të zgjedhur të SHBA, Trump.

'Me te vertete po jetojme ne nje kohe ndryshimesh te medha. Skenari nuk është shkruar akoma. Nuk e dime se cfare do te sjelle e nesermja. – por per te paren here pas nje kohe te gjate, e dime se autor do te jete secili prej jush. Ju, populli do ta keni ne dore.

Zeri juaj, deshirat tuaja, shpresat dhe endrrat tuaja, kurre me nuk do te bien ne veshe te shurdher – ju do te jeni zotet e fatit tuaj.

Zoti e bekoftë Shqipërinë dhe shqiptarët"


#109

https://www.youtube.com/watch?v=kiP-uXRJgGU


#110

Austria i vuri shqelmin Turqise pefundimisht…Shqiperia kur te europianizohet …


#111

Vetem per pushtin islamik Erdogan ne Shqiperi nuk n´ a tha asgje Zaloshnja… http://www.360grade.al/me-shume/opinion/item/37924-zaloshnja-integrimi-europian-i-shqiperise-nuk-varet-as-nga-zgjedhjet-e-as-nga-reforma-ne-drejtesi-por


#112

Turqia po shkon ne origjinen e saj xhihadiste islamike otomane…do tentojne te vrashin europiane te BE -se , nuk eshte cudi te vrasin dhe shqiptare ne emer te xhihadit islamik te perandorise osmane… ( efektivi policise turke mban stemen perandorise osmane )


#113

https://www.youtube.com/watch?v=ymbBBD9o9ig


#114

NDYRESIRA SI RAMA… e legalizuan xhihadin ne Shqiperi…pastaj shkoi ne CNN te mbroje shtetin islamik…


#115

Shperndahuni tashi se numerimi mbaroi.
Kruked uan humi dhe ca vota.

Administrat e re, mobilje te reja


#116

Jeta e re e Matteo Renzi duke bo pazarin

…ishalla e terhek komen zvare ene mer me vete edhe ate palloshin e shqiperise


#117

When Americans are unified, there is nothing we cannot do. No task is too great. No dream is too large. No goal beyond our reach.
DJT


#118

nuk calon gamari nga veshet


#119

Thank you president Trump!


#120

Mbas cdo muslimani mund te fshihet nje terrorist islamik …mjafton vetem nje moment qe te zgjhet nga gjumi letargjik dhe truri i tij shperthen xhihadin…!!! http://www.360grade.al/rajon-bote/item/39530-washington-post-trampi-per-myslimanet-i-dini-planet-e-mia


#121

https://www.youtube.com/watch?v=C-Zj0tfZY6o


#122

Nuk e ka pa babi nai here pa makiazh ket shurren, nuk do ia kishte fut duret per 100 vjet … I mean, look at her. I don’t think so … I don’t think so/


#123

Ketu ja fute kot, e mire eshte ne pamje, s’ke c’thua.

Festoje dhe ti Donald, me ne fund, pa frike festen e Krishtlindjeve!


#124

Fluturoka coach Ivanka keshtu?


#125

Po nuk eshte vajza e Fullanit ajo :slight_smile:


#126

Make Jet Blue great , pra mo. " YOU’LL WANT TO FLY AGAIN "… gju me gju me populliin. Ia kishte nxi jeten nji pasagjer duke i shajt babin. E qiten jashte fakirin.


#127

Une s’kam pare te tilla karrike ne coach :frowning: ose ndoshta ato 1-2-3 raste kur me ka rene rasti te fluturoj kam qene ne klasin e 3-te fare.