Ç'është ky Peshk i ri?

Ti qenke aty mer qafir!:grin:

Pertoj me i lexu udhezimet. Do ti qe i lexova duke shkruar kete mesazh:joy:

Mirmroma, te gjitheve. Peshk i ri me peshq te vjeter sikur nuk shkon. Duhet me shume oksigjen qe larvat e reja te shtohen.

Ishte me i mire i vjetri, aq me teper qe ketu jane fshire antaret dhe postimet.

Me pak fjale kjo eshte nje humbje e madhe

1 Like

Asgjë nuk është fshirë nga faqja e vjetër. Është e gjitha tek adresa arkivi.peshkupauje.com.

Po pse nuk e importuar databasen te versioni ri ?

Tani i bije te fillojm cdo gje nga 0

1 Like

Dy gjera te vogla.me jep mesazhin faqe jo e sigurte. Te dyten e harrova. :joy:

Çfarë përdor si browser?

Chrome po shtoj edhe disa fjal kot se vetem chrome nuk ma lejon si mesazh

Ka nje problem me Chrome ne celular. Chrome ne desktop duhet te punojë mirë.

Ky format eshte perfekt per iPad/tablet, kurse ne cell e gjithe pjesa djathtas nuk del (shtypi/pyetje/komentet e fundit). Humbet disi komoditetin e te pasurit gjithcka para syve.

Po, kjo eshte e vertete. (Nje opsion ne telefon eshte seksioni “Të reja” ku eshte e gjithe lista e postimeve dhe përgjigjeve të reja.)

Por, ne fakt, jam duke u munduar te gjej nje zgjidhje teknike qe per telefon celular, kollona e djathte t’i bashkohet asaj qendrores.

1 Like

Hahaha, dede o dede… mesazh per zeqon dhe bredhin😂

Duam peshkun e vjeter, please…

1 Like

zeqo “qenkesh lyer me jeshile qe te mos e njohim na”

Pjerin, ballçekanin, etj s’po i shikoj akoma te new fish pa water!?

1 Like

Pergezime! Siti vizualisht goxha mire.

Edhe nje pyetje tjeter nga salla, keto fotot ne te majte te nickut si shkarkohen! se jam içik bizi tashi per sërç.

Kush rregjistron xhaxha Pjerin ka i shishe uthull te vjeter falas

ra ky peshk (i ri), e u ripame.:grinning: Urime !