Ç'mendoni për listën e të 100-ve?


#21

Cfare justifikon atehere masat administrative? Vetem nese veshin mbathje te grisura ne hotele?


#22

Me ca motivacioni do e perjashtosh apo gjobitesh tjetrin? Se u ankun ca rob ne internet. Nje rast i tille kullon uje gjithandej para gjykates.


#23

Po kur te thote qe i ka dhon LEKE per ket vendim apo per ket operacion apo e ka detyru te boj radiografi jo ne spital publik por radiografi ne spital privat??? Shiko per nje cope leter dokument arsimi te kerkojne rryshfet ne nje menyre ose nje tjeter, se jane ustallare.


#24

sigurisht qe ke bere mire qe s’e ke cuar ke rama. Kjo levizje e tij s’ka per qellim te merret me ndeshkim te shkelesit te ligjit, specifikisht.
Problemet duhen adresuar si zakonisht ne rruget ligjore sic edhe veprove…


#25

Goxha presion nga Rama. Diktator absolut behet keshtu. Nga ana tjeter ata drejtoret rajonale te spitaleve qe nuk marrin ne pune studente mjeksie te diplomuar ke La Sapienca per vende vakante fshati, perballen me prozhektorin e skenes publike.
Prap me duket show.


#26

Nese ankohet me shume se 1 atehere do te thote qe ka nje problem. Ose ndoshta keshtu e shohin ne Amerike e atje eshte ndryshe.


#27

Une mendoj eshte vetem nje levizje per te thirrur vemendjen ne nje nga problemet me te medha qe kemi. Me tutje do marre forme dhe do behet siç e thua ti dhe e duam te gjithe.


#28

Normal qe nuk do e perjashtosh. Por shteti ka struktura kontrolluese te cilat duhet te ndihen te detyruara te vihen ne levizje pas kallzimeve publike.


#29

Ti e the me shkoqitur se une. Sa bukur flisni ju artistet :slight_smile:


#30

Nje pytje kam, ne farsen e dates 26 Gusht, box vs ufc, kush do fitoje? TMT apo CMcG?


#31

-E pushuan sot Golen,burrë i dashur!
-Komshiun tonë? Si kështu?
-I bëra një koment në fb e Ramës.
-Pse?
-Se dje gruaja e tij më tha që si familje do pushonin në Sarandë. Le të bëjnë tani plazh në tarracën e pallatit.
:grinning::grinning::grinning:


#32

Une nuk thashe qe nuk ka vertetesi lista, por kjo nuk eshte menyra per te luftuar fenomenin. Ky eshte populizem alla Rama, per t’ju treguar njerezve qe ky do t’i zgjidhi te gjitha si puna e Trampit qe do thante keneten, po eshte ajo qe thote Tironsi qe ky ka celesat e kashtes ne dore. C’u be me ate faqen Transparenca.al a c’è kishte? Pse nuk vazhdojne me ate projekt por duhen bere keto filmat e tjere mediatike?


#33

mendoj qe atyre qe u ka dale emri në linte duhet të reagojne siç reagoi Doktor Petrela dhe pastaj të shikojne si reagojne komentuesit (siç duhet ta kete parë doktori në fjale )

:slight_smile:

(Paska shku në 84 numri i komenteve; si thote njeri ? "Menyra qe ka zgjedhur kryeministri eshte e gabuar por ju duhet patjeter te gjykoheni nga gjykata"


#34

po c’i keni keto, mo Stalker, gjyqe kolektive do beni?
Po keto jane budallalleqe me oke, mo. Nuk i merr per baze asnje gjykate ne bote.
Komentuesit jane te irrituar me te drejte me padrejtesite qe u behen dhe e kane shume te lehte te shfryjne dufin si ajo valvola qe nuk mban me. Po ne krye te asaj listes duhet te ishin te tjere, se komente per ta ka pasur jo 100, po me mijera. Po ce do qe ca prej tyre i ben presidente ky “sportivi”. Dhe gjen ca pushta te vegjel neper cepa qe t’u permende emrin


#35

Ktu e djjjj…esin, qendrestaret, e mbajne veten te persekutuar kur kan shoqeruar Hysni Kapon ne Paris, skan bo i dit burg e internim, por ja ka kan Nonen fasuleve e qepve e gjelave te katnareve ne kamunizem dhe ne post-kamunizem ja u kan rrjep liretat, markat e dallaret pinjolleve te katunarve perseri.
Shifini Vilat e klinikat e Spitalet private perfaqesuesve te djathtes se Leshit duke fillu nga ky, Cikuli e tritan Shehu me shoke e shoqe…ja kan kan Nonen atij poplli.
Nderkohe Corapekuqi duhet te mos kapet veq me ket por ene me Doktorin tjeter, DocMortjen si ene KaptinModhin me Bishen a Tezen qe ja rrasi atij Poplli per President e Zonje te Pare.


#36

Lexo komentet Bredharak. Do mesosh shume. Po aq sa dhe une !!


#37

Me sirà tironco, me sirà - ka pas thone nondaja ime (po aq tironce)


#38

Por varet edhe si e shikon. Une them se Mentor Petrelat & co. ja kanë ka nonen atij populli (të citova) shume here me teper se Berisha, Meta, Rama & co.
Nje bindje imja kjo


#39

Me interesanti ishte denoncimi i OSBE qe Kryeministri Shqiptar Edi Rama ka investuar ne kompanite Offshore 250 milion euro .


#40

Po mir si ka mundesi qe ti dhe Edvini e mesuat tani prej komenteve te njerezve ne FB sa te rande a ka pas doren Doktori, qe ste prekte fare po te mos dorovisje roncem??? E di gjithe Shqiperia per ket Mo…dhe kan per tja rrujt se ky ska as din e as imam…Mafia me bluza te Bardha kan qen 27 vjet…i kan vjedh edhe spitalet popllit me donacione te te huajve kshu si shoqnisht…bashke…se jan me kulture dhe gjasme te persekutum nga Hysnia ne Paris.