Ç'mendoni për listën e të 100-ve?


#61

Dakort me dakord qe nuk ka asnje ndryshim nga qytetari digital por nuk i takon nje Kryeministri te merret me keto budallalleqe .


#62

kryeministri vetem sa u dha ze mases se mekur te te abuzuareve, e bashkoi zerin e tyre individual e te drojtur ne nje kor dhe e beri te degjohet.

Fat i mire qe KM mbetet ne radhe te pare nje qytetar dhe nuk kujdeset per korrektesira politike kur jane te pavenda


#63

Me duket se paskam patur te drejte djema kur u shpreha para 2-3 ditesh, se; kjo nisme e Palloshit do pesoje fiasko. Dhe vertete pesoi fiasko, se ne vend qe Palloshi-gomar te mblidhte ide e vizione per ekonomine shqiptare, mblodhi ankesa e mllefe te njerzeve te pakenaqur pikerisht nga qeverisja e tij, ku nje % ishin genjeshtra, pasi dolen edhe njerez te nderuar e njerez te vdekur ne keto denoncime.
Tani une i them dy llafe Palloshit hajvan;
O lidhjer, mos u merr me budalliqe por merru me reformen Sociale, me ekonomine, se po diskretitohesh per dite. Eshte per te miren tende dhe te Shqiperise, te merresh me kete reforme dhe reformat e tjera. Nese nuk di, hap dritaren per te ndigjuar e shikuar, siç hape dritaren per keto budalliqe. Me fjale te tjera, ler organet e drejtesise, Taks-Force, auditimin, etj organe te bejne punen e tyre e mirru vetem me pune te medhaja, me reformat.


#64

E pse mos merret me keto budallalleqe! kush do e ndaloje!? @Vlonjat.


#65

:grinning: po pra pse mos te merret me keto budalleqe! Kush do e ndaloj @bradland ?


#66

Tani une i them dy llafe Palloshit hajvan;
Pjer , po e pa Manjola te beri per nje lek.


#67

Kshu si i leshon fjalet qy do e kapi noji dite @Manjola_Tirana per çante shpine dhe do e hedhi jashte furgonit. Ka per t’ia nxjerr qoftet dhe birren me nje te kapme nga qafa :joy:


#68

Te ajo lista mungon dhe kujdestari ( i denoncum nga sula dhe lelo) si dhe stavri ekonomisti i jetimores.


#69

Ose jashte autobuzit.:smiley:


#70

Edhe Partia me 200 petrita e nisi epopene po e pate se c’beri. Keta 100 jane fillimi, prisni se ka akoma.


#71

ka harruar edhe keto cunat dhe gocat e administares.

http://www.lapsi.al/lajme/2017/07/13/videoskandali-si-u-vodh-n-votat-e-partis-s-blushit-nga-ps-dhe-pd#comment-1483119


#72

Nuk e dija une qe në Shqiperi qenka mallkim “rafsh në duart e doktor Petreles”, e mesova tek lumi i komenteve !!
Dhe ne themi ketu “pse u publikua lista”
:scream: :joy:


#73

Ka ndonje socialist kjo liste apo te gjithe jane te LSI dhe PD?


#74
  • Ah te lutem nuk e kemi me ofendim, mos ofendo te lutem.
  • Te lutem zoteri, nuk eshte mire te perdorim ofendime.

#75

Jo socialistet jane te gjithe te pakorruptueshem.


#76

Lereni te punoje o njerez!

P.S. meqe une “s’e kap” (tm shkaba), ma shpjegon dot njeri sesi kryetari i nje partie socialiste reklamon kaq fort tregtine e lire?


#77

Tani qe lista eshte plot me Socialist kjo dihet…po Shkaba ka e drejte per nje gjo per Emigrantet qe kan humb lidhjen me atdheun…e kjo lista si pelqeu Shkabes …pike se pari. Lexoni listen e do gjeni socialiste. Nuk i gjeni dot …mos kerkoni perkthyes …thjesht keni humb lidhje me vatanin…por keni kohe …kontriboni ne vendet tuaja per democracy…si ne Shqypni.

Mos e leni te punoje o njerez…bojeni si para 4 vjetesh…jini te sigurte qe do e rrezoni per 3 muaj…qe sdo e haje kaposhin e vitit te ri…thjesht po i zgjasni Mandatet e jo Mandatin.

Eshte KM i zgjedhur i Shqiptareve e jo nga JU…Democracia i ka keto…keni te zgjedhur ate qe urreni…Got Milk???


#78

jam kurioz nese ndonje nga dacibaot digjitale e ka permend aferen e asaj firmes qe hidhte ne lume mbetjet spitalore, mbetje me te cilat vaditen tokat, hame damotet qe na serviren ne tavoline ne dhe Km.
E pra ajo firme ka mare miratimin e nja shtate institucioneve, qe mbajne pergjegjsi per mos kontroll te duhur., perpos atyre qe i kane dhene tenderin qarte ne menyre abuzive.
A nuk eshte paradoksale qe komentet ne facebook jane mllefe te vogla personale karshi zyrtareve te caktuar, ndonese nuk e ve ne dyshime qe kane nje perqindje vertetesie dhe zbulojne vertete padrejtesi, por eklipsojne ne nje fare menyre shkaktaret e vertete te gjendjes qe jemi sot.
E pra ky eshte vetem nje nga rastet e shumta qe nuk paraqiten ne ato komente.
Fakti qe Km kerkon gjurmet kur ujqrit i ka para syve dhe i dine te gjithe te ben te dyshosh ne sinqeritetin e kesaj nisme.


#79

Ajo Firma e kishte honger nje gjobe 15 milionshe dhe penalizime te tjera…duhet ta dije se jeton ne Shqypni. Po ty Damoten ta helmo katnari mer si kudo…a e ke menu me e mbjell Domaten e Luleshtyrdhen vete…kur ta shofesh sa te vogla bohen …ske per te ble mo ne pazar as me ramen as me Luthimin KM.


#80

@urbantelescope tha qe eshte legalizuar ne 29 shtete te Amerikes per qellime medicinale. Ti me duket jetoke ne nje nga ato shtete :slight_smile: Kete e them bazuar ne menyren si e ke shkruar kete koment.