Ç'mendoni për listën e të 100-ve?


#121

" … Emisioni “Të Paekspozuarit” ka publikuar një videoskandal ku numëruesit e dy partive të mëdha PD dhe PS por edhe të partive të tjera LSI dhe PDIU, kanë tjetërsuar votat e LIBRA-s të Ben Blushi. Materiali 7-minutësh bën fjalë për vjedhjen e mbi 40 votave të LIBRA në 7 kuti, në Njësinë nr. 8 në Tiranë, KZAZ nr. 38 tek Shkolla e Kuqe.

Numëruesit e KZAZ nr. 38 janë nënpunës të administratës shtetërore. Njëri prej tyre quhet Ergys Hila, ai është i Partisë Socialiste dhe punon si Shef Finance në Ministrinë e Mbrojtjes. Një tjetër numërues i kësaj KZAZ ku janë vjedhur votat e LIBRA, quhet Florian Shkreta, dhe është i LSI. Ai punon pranë Drejtorisë së Hipotekave. Dy numëruesit e tjerë janë Mirand Seferi dhe Elona Filolli. Kjo e fundit është e PDIU dhe punon pranë Institutit të Sigurimeve Shoqërore. LIBRA ka marrë me vonesë dhe me probleme pamjet filmike të numërimit nga KQZ. Kjo bëri që të digjeshin afatet për ankimin në Kolegjin Zgjedhor…"

Nga ky skandal, Palloshi po te jete i ndershem, i kthen mrapsht zgjedhjet aty ku ka patur vjedhje dhe parregullsi, ose i kthen mandatin Benit. Kur ne Tirane jane bere keto pislliqe e abuzime, po ne rrethet e tjera, apo fshatra ku kane munguar kamerat dhe vezhguesit e paanshem apo te huaj.


#122

Pjer, pecogroset e Osebese e pranuan qe kishte parregullsi, po ne vija te pergjithshme dolen ne konkluzionin qe zgjedhjet ishin te lira dhe te ndershme.


#123

Vetkuptohet ajo Zeqo, per afrikanet e Europes jane ca standarte dhe dhimje koke, qe i bejne keta te osebeese, te mbyllin bllokun sa me shpejt.


#124

…ma ne fund na erdhi dita e fuksave 5-lekesh


#125

Jemi bere dhe ne :hype se te vrava zdryp se te vrava.kur se hap njeri gojen:cfare populli skllav jena mer jahu .kur ankohen : na mbyten fuksat :blush:


#126

Cunat e PDhit paskan nisur prape fushaten.


#127

Lista ishte bere posacesrisht per Dr. Mentor Petrelen. Dicka di ai, per shendetin mendor te Rames.


#128

Gjynaf makina,

http://www.m.lapsi.al/lajme/2017/07/16/foto-makina-ku-udh-tonte-arben-ahmetaj-u-p-rplas-me-autobuzin#.WWwk78KCOK0


#129

mmm…e vertete…kshu tha edhe dr Berisha.


#130

Prandaj na ka Evropa hale ne sy ne, se leshojme te trasha si puna e kesaj.


#131

Ti nuk e di qe neurokirurget jane dhe psikologe?


#133

#134

po boll o pallosh boll se tgjeti vitriu me pallosh ngoj


Dil o Mero se na dogji xhani