Ç'mendoni për zemërimin grek me gurin çam?


#178

Ma thithe, e?*

*pendesen


#179

a u ftofshi myth u ftofshi, nuk lat njeri pa qujt tradhetar.


#180

@Arban @TironciLebetit rrini si ashtu nashi :slight_smile:


#181

Ah Tiku Tiku, Ku ta Fus Une e ku Leshon Fllad , Ti!


#182

Ai te tha qe ia thithe ti

Mendimin


#183

per kete muhabet ne nuk puqemi bashke kurrkund. Pra per punen e te futmes ti ja fut vetem vetes, nuk ke distancen e duhur, as deri kurreshtarit nuk ja fut dot sepse eshte gomor fare. Shume shume, ja fut gjembit kur se ka menjen se eshte duke la pjatat.


#184

Nuk e paska thithur (1). Mendova se do jete stervitur duke ua thithur serbeve, po si duket serbet perdorkan me kete variantin ngambrapa (2)

(1) Mendimin
(2) Te historise


#185

Po kush u tha atyre per llojet e gurave??? Lol. Budalliqe skane pune e hallet e tyre po merren me guret e bulevardit tone. Idiots! Bota ka probleme me te medha sot! :nerd_face:


#186

Mjaft e kritikuat sheshin e shndritshem pervelues te projektuar nga Belget e sapodiplomuar (ose ndoshta e kane patur projekt diplome)! Degjova qe e njejta studio ka bere dhe sheshet ne qyteza te tjere. Nuk e di nese eshte e vertete.

Per perfaqsuesit tane ne Tirane: degjova qe uji eshte me orar dhe per banoret. Si po funksjonon shpelarja e sheshit?


#187

Lideri i Europes uron Liderin e Ballkanit. En marche ensemble ( e mo Napoleon cna bere, sa me pelqen frengjishtja)


#188

Hala uji me orar ne tirane edhe pas rilindjes urbane ?


#189

Epo fushata mbaroi.