Demokracia qesharake shqiptare

E paska perdhunuar :clap::clap::clap: kjo vlen edhe per Aqkan e kapos e te gjithe bukeshkeluret e atdheut.

Qe vodhe ti Kozeta ne Itali vodhe se te doli emri neper gazeta …dhe policia nuk jep informacion te rreme …po ketij mire ja ke bere …

1 Like

Po ene Hushi hajdut del…apo jo??? Mos vidhni pra e mos na sillni zorret e Barkut me Moralizma e patriotizma.

Lulthimi i ka kerkuar lek ktij per ta bo Deputet apo jo ??? Se Josephina thot qe Lulthimi i ka shit vendet per deputet per Leka, goxha Leka … dhe ka n per ti dal prej hundesh???
E dime qe jeni Hajdut…mos na boni kurvicen e revoltuar te pakten se kurvica te ndershme ka. Kurvicat e Revoltume hudhen jashte QITORES SE KAPOHIT E ACKES.

Vjedh në supermarket , Arrestohet Kozeta Kurti Gazetarja e TVSH

Një vajzë 32 -vjeçare, që i është prezantuar karabinierisë italiane si gazetarja e TVSH –së Kozeta Kurti, është arrestuar pasi u kap duke vjedhur në një supermarket disa objekte kozmetike, në vlerën e 400 eurove, në Bergamo dhe më pas u la e lirë. Mediat italiane shkruajnë se të hënën e 5 janarit, ajo ishte së bashku me tre vajza të tjera shqiptare kur u kap brenda supermarketit Montebell di Brembate.
Punonjësit e sigurisë e blokuan në dalje dhe njoftuan karabinierët. Pas hetimeve, Kozeta, një 45 –vjeçare rezidente në Rimini, një 35 –vjeçare rezidente në Trezzo dhe një 53 –vjeçare pa vendbanim të saktë u arrestuan në flagrancë nën akuzën për vjedhje.
…po pse kete ordineren gjete per te baltosur Maestron o i lebetitmo

kaposh Lulthimi te ka vjedh zgjedhjet ne Tirone …dhe e ke Shprese…po mir me Hajdutet ate pune kane Demoncojne njoni tjetrin…ti cle…luft klasash do boni?
Po Hushi ka qen kamdidati I Tosit kinder Saloh Qenefit… ky eshte heroi juj…apo Acka edviniste e terbume deri te zhgenjimi rradhes? Ky tenori iku si xheli nick…po ky idhte Ausi…qani Nicky pa ky e kish qutetarine ne xhep…Aussie

te BunKarti i famshem jane edhe emrat ; pra lista me emra , madje edhe foto te vraseve e persekutoreve (sigurimsa, gjykates, hetuesa, drejtora burgjesh, drejtora kampesh internimi, etj), plus deshmi te gjalla te viktimave qe thone emrat e persektureve te tyre ne burgje apo kampet e internimit.
pra nuk eshte puna te emrat e vrasesve, keta dihen , puna eshte se : kemi krime dhe viktima… kemi edhe kriminelet, autoret e ketyre krimeve… nderkoh nuk kemi drejtesi ! dmth, askush nuk eshte denuar per keto krime.