Dhuna ndaj gruas nuk ndalet në Shqipëri


#86

nuk kuptoj çfar do te thuash me “sjellja e llapes”?


#87

Aquamarine me zhgenjeve… Marredhenie Vjerr - nuse nuk eshte as dashurore e as ligjore por thjesht patriarkale e SHFRYTEZUESE. Nese Plaku ka ereksion ndersa nusja i la komet eshte marredhenie incestuale. Me zhgenjeve edhe per faktin se dukesh e impresionuar VETEM prej kembe lepirjes nga partneri. Femrat te mesojne te shijosh …akte shume me ekstreme…se lepirja e kembeve.

Truri pyet ti…kush ka TRU??? Gjate aktit seksual kur me partneren shohim yjet a shkojme ne parajse Truri imi dhe i partneres nuk funksiono. Synimi i perbashket eshte te arrijme kenaqesi te pafundme dhe kur arrijme orgazem te ndjehemi Fajtor E TE TRADHETUAR sepse atehere Djalli qesh me ne dhe na sjell racionalitetin a trurin.

Truri nuk funksiono se ashtu eshte programuar …Qe nje femer te bejne dashni me te Lebetitmin duhet te kete CRUSH a te kete luajtur nga fiqiri sepse rrezikon ta lere Burri a i dashuri, te marre ndonje semundje veneriane, te marre shtatezani te padeshiruar e te mbaj nje femije 9 muaj ne trup e 18 vjet ne kurriz se te Lebetiturit nderkohe do shkojne me femra te tjera…
Se cfare rituali beni ne krevat eshte ceshtje e ciftit …shume kane paragjykime si ti qe te ka bere pershtypje akti i mesiperm dhe e quajne foot fetish…per mua eshte thjesht adhurim e parapergatitje, foreplay… per te sjelle ty personalisht ne nje mood qe te marresh e te japesh kenaqesi te pakufijshme e te denueshme hyjnore. … dhe mos u shoko…se ka akte midis cifteve akoma me ekstreme. Fat te mbare…


#88

Pse m’paragjykon duke kujtuar se paragjykoj :stuck_out_tongue_winking_eye:… e pashe komentin tend aq hormonal me larjen e kembeve dhe te kerkova te shperndash pak drite, duke ta vleresuar potencialin tend eksploziv. Per pak na zhgenjeu dhe zotria juaj. :speak_no_evil:


#89

Ne diskursin virtual eshte pikerisht impotenti seksual qe mburret si potent seksual me rrefime masturbative, njesoj si eshte pikerisht ngordhalaqi qe mburret se ka per te myt me grushta si kundeshtar te ftuar ne duel per jete a vdekje ne bibloteke te Bostonit.

si gjithnje eros dhe thanatos lidhur bashke, ne kete rast si impotent dhe nordhalaq.


#90

Ky krim nuk duhet pergjithesuar thua ti, ashtu eshte nuk duhet pergjithesuar se lajmi ne fjale nuk na thote psh. se kujt shtrese i perkiste kjo familje. Ishin gje rome, evgjite etj.? Problemi eshte qe krime te tilla po ndodhin shume shpesh atje saqe mund te shtrosh me drejte pyetjen, sa perqind e popullsise shqiptare renditet tek shtresa e ulet? Jo per ndonje gje se po na duket vetja si ne Afganistan ku fenomene te tilla as nuk perbejne me lajm.


#91

#92

Nje here tjeter shkruhemi. Adios.


#93

RIP,


#94


#95

Ene policat nje rruge e dy pune :grinning:


#96

kur rrihen quhet tough love.kur t vrasin ;love gone wrong.me beri pershtypje lexova ne lajme para disa kohesh se grate e “shoqates se mbrojtjes se grave nga dhuna” ne mbledhje u nxehen dhe u rrahen me njera tjatren duke perdorur grushta ,karrige e c’te mundeshin.


#97

turbullira jote mendore eshte konsistente me simptomat shokuese te psh parjes se gjyshes lakuric. :grin:


#98

Gruaja tenton të vrasë me sëpatë bashkëjetuesin

Një ngjarje e rëndë është parandaluar në fshatin Pojan të Maliqit, ku një grua ka tentuar të vrasë më sëpatë bashkëjetuesin e saj.
Specialistët e seksionit kundër krimeve ndaj personit, në Drejtorinë Vendore të Policisë Korçë falë ndërhyrjes në kohë të tyre, bënë të mundur kapjen dhe arrestimin në flagrancë të shtetases: Vjollca Shkëmbi, 26 vjeçe, banuese në Pojan-Maliq.


#99

Nje perqindje e madhe do thoja une. Dhe nuk ka te beje as me edukimin as me varferine. Ka njerez shume te mire atje. po i mbyt llumi, psikopatlleku. se krime te tilla behen ne cdo vend. po ne shqiperi bie ne sy me shume, se njerezit normale, te edukuarit, ata qe e kane mendjen ne koke, jane ne minoritet dhe te pafuqishem te mbysin llumin.

Mjafton te shikosh ketu ne kete blog. xixa i peshkut, qe e mban veten per intelektual te modh, merr yahooo. mjafton nje fjale, dhe te ha mu’ne me kercenime. ka shkruar liber tjetri. po prape se prape…

Ka shume psikopate atje dhe shume te tjere te shperndare ne Europe. Burri shqiptar, ne nje perqindje te madhe e ka akoma majmunin 2 milimetra poshte lekures. Por ajo qe eshte me e rendesishme, shume prej ketyre burrave nuk jane ne fakt burra, por bureca. Afganet nuk kane lene asnje pushtues ne vendin e tyre. Shqipetaret mbajten Turqine per 500 vjet, dhe tani, nga nje ane u lepihen ambasadoreve te huaj, nga ana tjeter jane gati ti hidhen ne fyt njeri - tjetrit. Plehra.

ehu, do kohe te behet ai vend. nja 500 vjet po njehere. Po deri atehere njerezit do kene emigruar ne galaxi te tjera thote Stefani.