Diskutim i lirë - Gusht 2017

salben
2m

te lumte, handikapat.

djale me vullnet. Njerez te tille do e bejne ate vend

1 Like

Si thote, une nuk shaj ndonjehere. I beni fotoshop.

n’fakt mua me krijoi bindjen se ishte pak rrenacak qekur me premtoi qe per 2 muaj do e kisha perballe dhe per kete donte adresen e sakte ku jetoja.
2 muaj kaluan e po ashtu kaluan 4 vjet e une ngela me koken ne dritare duke e pritur…
Po nga ana tjeter, nuk i vej dhe shume faj. Gjithe ato biznese qe ka ai atje, kerkojne dike mbi koke se nuk ja del dot. Se ja, ne e shohim vete: 1 video liveleaku shohim e vec kur iken 20 minuta, jo me te shohesh 50 a 100 ne dite…

1 Like

Po per Skenderbeun nuk ka teme ne PPU?
Apo nga qe nuk eshte ekip i Tiranes,nuk i quhen sukseset!
Skenderbeu dje shkroi historine,eleminoi ekipin e 4rt ne Europa Lague,eleminoi Dinamon e Zagrebit dhe hyri ne fazen e grupeve…
Apo prisni urdher nga Erion Braceja qe te shkruani?
Turp!
Urime djemave, se na bene krenare!

Ja ky palla, vazhdon prape, pse nuk hapni teme per kete, po hapni per ate.

Si i bie, Shkaba di kush i ka vrare balenat, po akoma nuk e di qe ti je femer? Qenka ca i ngadalte. Nofken e ardhshme sugjeroj ta kete “Kali i qyqes”.

1 Like

Te presesh Shkaben qenka si ne pritje te Godose. Po nuk besoj se eshte nga ata Shkaba, ose do kesh bere fotoshopim te mesazhit te Shkabes, ose nuk do t’i kene dhene vize per ne Kanada. Te huajt nuk i kane qejf shqiptaret superiore si Shkaba dhe Kurreshtari, po vetem refugjate inferiore qe t’i perdorin per te lare pjata.

1 Like

Kur te them une qe te flet goja para mendjes?

Ja ku e ke temen. Po do teme apostafat per Skenderbeun, duart i ke, koken e ke, hape vete nje teme se s’te gjen gje. Do ndihesh mire dhe me veten, ndoshta te iken ky frustrimi qe shfaq.

1 Like

Jo, ky zengjini i do gjerat te gatshme, t’ia sjellin ne tepsi. Ose kujton se eshte ndonje zogth qe pret mamane gojehapur. Po me shume duket tip qe i pelqen te qurravitet e te hiqet si i persekutuar.

Bella Italia

http://www.oranews.tv/bota/gure-shishe-e-bombola-gazi-emigrantet-perleshen-me-policine-ne-rome/

Kjo eshte e javes te kaluar zoteri.
Dje u zhvillua ndeshja e kthimit dhe Skenderbeu u kualifikua.

1 gol ne 2 ndeshje mo ACDC; aq beri, aq pesoi. Nuk eshte ndonje kualifikim i lavdishem tani…do kemi kenaqsine qe te shohim me interes CL po kur mendoj duhet te degjoj korcaret per vite me radhe, me kap dhimbja e kokes

jo mo, jo. As behet fjale te beja fotoshop. Me befasoi kur ma tha qe do vinte per 2 muaj dhe do shikonte sa guxim do kisha po ta kisha perballe. Ca kohe fliste per Toronton dhe zonat urbane te Torontos sikur kish lindur e jetuar ketu. Pastaj doli qe kish zbuluar liveleakun dhe cdo gje mori kuptim

1 Like

Edhe nje here mor zoteri se ti si gjithmone lexon gjysme postimet: you don’t like something, fix it. Hape vete temen, boll nxorre budallalleqe pa lidhje nga goja.

1 Like

Ne fakt beri dy gola dhe po te ishte arbitrim I rregullt ai i pari, kualifikimi do te ishte mbyllur qe ndeshjen e pare dhe e dyte do te ishte formalitet.
Por ne 8 ndeshje arriti 4 fitore 3 barazime dhe vetem nje humbje 1-2 ne Ceki.

Keni qef te ulni meritat e Skenderbeut por faktet jane fakte.
Shko beji pak shoqeri Rud Vates dhe Erion Braces se jane shtruar ne spitalin psikiatrik.

Tani qe te zbuloj nje sekret, se Shkaba e thithi nje cike, po e la pastaj. Une nuk jam dhe aq i ri te Peshku, dhe ne fillim, ne kete debatin mes jush, jo ke bere fotoshop, jo nuk ke bere, nuk dinte rob i gjore se kush genjente e kush thoshte te verteten. Po kur me tha edhe mua nje here qe kisha bere fotoshop, aty e gjeta pergjigjen. Une jo vetem qe nuk di ta perdor fotoshopin, jam si z. Pjer kur eshte puna per kompjuterat, po nuk po kuptoja se cfare gjeje i kisha bere fotoshop, se une nuk eshte se solla ndonje fotografi a screenshot, a cfare quhen, te ndonje mesazhi te Shkabes. Aty kuptova qe kjo puna e fotoshopit eshte pjelle e perroit te ndergjegjes te Shkabes.

1 Like

Te ka share dhe ty ne privat?

Jo, nuk e kam pasur ate nder. Me ka share haptas, ketu ne fushe te burrave e te grave.