Diskutim i lirë - shkurt 2018

Po cfare burgu. Ai edhe vdekjen pak e ka, ti thu burgun. Burgut ia gjen anen ai. Dhe nga burgu mund te shkaktoje destabilizim me banditet e vet.

ahahaha, e ke gabim: atij s’i ka ngelur më asnje bandit me vete! te siguroj

Gabon. Vertet shume e kane lene ne balte, po i kane mbetur akoma. Dhe nuk ka vetem banditet e vet, po vihet ne veprim UDB-ja po ia preken kryeagjentin ne Shqiperi.

image

Une di qe kur donte ti vinte flaken parlamentit per Llalen, të vetët (ata te 14 shtatorit, e di ti) e lane keqaz ne balte

Berisha eshte kapitull i mbyllur. Burg apo vdekje, U have the choice

Më tej akoma, ai u la vetëm jo vetëm nga deputetët brenda, por dhe nga ata pak militantë jashtë sallës. Bërthama e 14 shtatorit ishte aty. Njerëzit që qëlluan me kallashnikovë Kryeministrinë mund t’i shikoni në radhët e para duke shtyrë policinë. Por dikush i ndali.

image

Tjeter gje Dhalla. Une po them per koken e vet, pa nuk ben 14 shtator per Dhallen ai. Ja si per kete rast:

eeee, po atehere ishte mbi kale; ka ikur ajo kohe. Pikerisht kete po them: s’ka më kokêrr kaloresi me vete, harroje

BURG BURG BURG

Gabon perseri. Te qe per ate pune e kishin futur ne burg tani. Ketu do jemi e do shohesh qe edhe pas 6 muajsh do grijme kot per burgun, se jashte do ta kesh.

Nuk jane budallenj ata qe s’e kane futur ne burg me pare. Burgu e ben martir ate, si Fatos Nanon. Ju leverdis me mire keshtu duke bere ham-ham rrugeve si qen. Nje vdekje e ngadalte, sorrollatje gjykatave per vite me radhe, sekuestro pasurie te femijeve, niperve, mbesave madje dhe Armines, sekuestro te atij Dobic Fazllicit etj. Vetem keshtu i vihet hakes, te shikoje si shperbehet avash-avash gjithe ajo per te cilen punoi.

1 Like

I ndaloi Norway :norway: armet gjysem automatike .qelbesirat liberale :blush:

1 Like

Ata nuk jane budallenj, thjesht te pazote. Gerdalla hero? As qe behet fjale. Peshku eshte shembelltyre e shtremberuar e realitetit. Mos kujto se ka aq shume kellufa si Kapo dhe ACDC-ja. Madje edhe Kapo kthjellohet ndonjehere, ndersa ACDC eshte rast i pashprese psikopatie. Plakun Mere kane dashur ta fusin dhe me pare ne burg dhe nuk i ka lene nder te tjera as kurva Evrope. Dhe as Amerika nuk ka cfare i ben atij vendi. Po shikoja kete emisionin te plote dhe tha nje gje me vend ai Murati: “Ketu nuk jane kapur as peshq te mesem, le me peshq te medhenj. Kur nuk keni kellqe, mos u beni qesharake”.

Kam frike se kam haber te keq per shqipot.Korrupsionit te nderuar bashkememedhetare i hengret mune , prandaj mos e harxhoni frimen kot .

JE SUIS ARTAN HOXHA

http://www.javanews.al/mbi-makthet-e-sali-berishes-nga-artan-hoxha/

1 Like

Nipcja po ankohet qe Kumandari eshte marre me funksionimin e organeve te tija gjenitale. Ne Bradi na ka treguar vetem per Kumandarin dhe Hashimen…

E lexova shpar; ky ben si principialist (“mos ta censurojme Saliun, por ta bejme te panevojshem”).

Ndersa une them se problemi eshte me i thjeshte, sepse i natyres legjiste: meqe Sala kete e ka akuzu per 21 janarin: ose ky duhet te shkoje ne burg si Mister Puçi, ose Sala si Mister Pinoçeti

Te tjerat jane moralizime

Ky eshte ne Borderon e Bashes, e ska parime…e principe…por duhet me thone dicka se u plasi Bomba ne dore. Video e Enivasilit me Salih Qenefin versus Gazetari, eshte bere virale dhe ka per te zgjat po aq sa skandali GD Salianji.

1 Like
1 Like