Diskutime te lira - Janar 2021

Ajo qe ke sqaruar eshte se je idiot pederast plak .Ik nashi lubriko bythen e qihu me hafijet pleq “anetare te nderuar”.

Shyqyr qe punon prokuroria italiane…

Tahiri Tahiri por na doli Erion Veliaj zar i mafies. Me fakte të prokurorisë italiane.

1 Like

Shkurt si e ke emrin ti? Niku? :joy: :joy:

raport i derguar Qendres prej disa vizitoreve nga Kozmosi te ardhur ne Toke nga Kostelacioni Alfa i Omeges:

-Eshte nje planet shume i bukur qe nuk e ka shokun ne Kozmos, por banoret e tij jane qenie absurde te pakuptueshme; kurrsesi nuk kuptohet se si arrijne komunikojne midis tyre sepse gjuha e tyre ka informacion bipolar qe perthyhet mbi vete. Kemi perdor te gjitha gjuhet e njohura ne Kozmos, por nuk arrijme te deshifrojme kete fraze misterioze te degjuar me frekuence te larte neper mejhane dhe blogje:

-Ç’ke që sha nga nona mër të qifsha nonën!

imazh

Bolet e Marlonit.

2 Likes

:joy: :rofl:

Problemi Arban eshte se kemi midis nesh shume copa mishi me dy sy! Jane kaq shume sa perjashtimin mundohen ta paraqesin me normalen. Ndoshta kane ndryshuar raportet, ndoshta copat e mishit me dy sy jane “normalja”. Kur kesaj kategorie i shton dhe ca tipa qe nuk e dine pse kane ardhur ne jete e ku ne tere qenien e tyre ne kete bote nuk gjejne qofte edhe nje moment te jene te lumtur eshte mision i veshtire por shume i veshtire te bashkebisedosh me ta.

2 Likes

Problemi ore ju UFO te Alfa te Omeges eshte se faji eshte kopil, nuk ka nonë që t’ja qish nonën n’gopt ku ma ka!

Ça ka bërë vaki kështu😝!!!
Alba,por edhe tiku po bëjnë goxha seks!!!
Hapirriqi e qejf o qerrata🤠
Vetshërbim😀apo ka dalë ndonjë vullnetar,

ore UFO, ore jevgj globaliste te Kozmosit, shkoni ore ne vend tuaj se nuk ka nevoje njeri per ju, ka vullnetare emigrante sa te dush qe po bejne MegalloAtdhene duke honger MagalloSufllaqen per memedhene kemi me ra fli.image

i dashur arban, une nuk kam asnje konflikt ketu, as me vlonjatin qe permende,
ai (shyqyr) kishte ardhur tek kjo teme, dhe i fola me shaka,
ai asnje pergjigje, qe do te thote se qendronte ne pozitat e meparshme, ter hund e buze,
ai megalloman nuk e kupton se une nuk pjerdh shum per pordhacine e tij,

keta te amerikes apo kufi me te, jane si te goditur,
perpiqu sa te duash ti te komunikosh me ta, gotitja qe kan marre, eshte e rende,

i dashur Pjer edhe une nuk kam asnje konflikt me ty, po me keqardhje te them qe je handikapat, ke qene gjithnje edhe pse s’ke qene ne Amerike per te marre ndonje goditje. Perveç se handikapat, je dhe legen i dashur, e mos kujto se kam gje me ty, perkundrazi kam shume repekt dhe konsiderate or pallosh, or trap i goditur ne koke nga topa kanadeze. Dhe mos i merr per keq te gjitha keto qe te thashe i dashur, sepse te njof mire se kush je!

1 Like

Kush të do më shumë,ai që të rreh apo ai që të qi??

Ai qe te fal 12 milje.

Tiku per keta topat kanadeze vetem po te kete bere ndonje gje me koke te vete madheria e saj Elisabet se une me xhastinin nuk kemi dijeni!

Po mirë ,pse s’del ky tjetri,ky hollandezi që nënshkroi marrëveshjen me grekët e u dha 350 km/2 e të deklarojë që nuk i njeh 12ml ?
Të dalë të anullojë edhe marrëveshjet e salës për 4 varreza grekë në shqipëri!
Të dalë dhe ta votojmë.
Përndryshe të loz gur nënç me djalin e fahriut

Po merre njehere ne telefon mos te pergjigjet. :roll_eyes: