Diskutime te lira - Maj 2019

Pse nuk më ftove për të më testuar nga koka te këmbët përpara se të më flakje në rrugë?! Më testo të lutem!
Me kete cfare ka dashur te thote :blush:

Shqipot e gjithe niveleve rrihen me njeri tjetrin .
http://www.panorama.com.al/video-pusho-or-m-sherri-i-pazakonte-me-grushte-midis-dy-krye-sindikalisteve/

Shyqyr qe nuk u zune prane ndonje palme se kishte per ta pare pastaj batua p… e mizes.

Eshte zbutur, eshte zbutur, se eshte bere besimtare, perndryshe e kishte marre per zverku baton dhe … Apo nuk i ka mbushur me palma Rilindja rruget. Ja Grande Kapo e di, se ka bere edhe llogarine sa kushtonin palmat qe blwu rilindja.

pamjet e femijeve te amerikes vazhdojne te jene me duart lart, qr

ndersa pamjet e mendjekalamajve te Komunes Parisit vazhdojne te jene me kembet lart (prit se do te gjej nje foto me te bukur me shalet lart mbi prezervative):

o Kthup, nuk e kam ndjek teknikisht se çfar ndodh ne kete rast sepse tani kam nje neveri per te gjitha linkimet nga gazetat, lexoj vetem komentet, por kam vene re ne pergjithsi qe ti mburresh se je integru e njef mir Ameriken. Ti integrohu per vete, por nuk mund te integrohet nje komb i tere e te behet amerikan.
Pastaj te integrohesh si amerikan, mund te jete merite, por mund te jete dhe dismerite, ose te pakten mund te jete nje lesh me qime, sepse amerikane lesh me qime ka plot qe hane buken kot, bile jane shumica.
Te integrohesh ne amerikan do te thote te hash i cope buke ne Amerike si gjithe te tjeret ose shume me mire se gjithe te tjeret, nuk eshte se e njef Ameriken. Nuk mund te njohesh Ameriken vetem pse fito pare ne Amerike ose njeh realitetin amerikan, nuk mjafton, ka edhe nje Amerike sureale, ashtu si ka edhe nje Ballkan sureal.

Nuk njef tjetrin kush nuk njef veten.

Grande Kapo, do ta lidhni Lulthimen se la nam. Apo te PDhi ke te lidhesh me pare thuaj.

kur do ta shkrepin këta se na çanë dikun:heart_eyes: të lahen hesapet një here e mirë me çetën serbe! ti thuhet jo njëherë e mirë afganistanit! ky 10% i shqiptarëve është shkaku për akuzat serbe, që i beson edhe evropa, se shqiptarët nuk dinë të qeverisen. këta njohin vetëm hurin dhe ardhjen revolucionare në pushtet me dhunë. kështu që është e kotë të tolerohen.

t’i qi nonen n’gop, gjithe diten sot me dhemb dhemballa!

lol, paske problemin e kesaj. Degjoje me kufje.

gabim, duhet te thoja t’i qi nonen ne gop me kufje astrit Tazos, tja fus kufjet n’sume nones se astrit tazos.

per mire ta thashe. Ajo nga fundi duket se eshte qetesuar.

ajo eshte qetsuar por çfar t’i bejme sateme dhe birit te saj qe nuk qetsohen kurre, çfardo sendi qe tu fusesh. Ty dhe sat eme, edhe sikur te fusin ne sume tere Komunen e Parisit nuk qetsoheni kurre, doni prap akoma tju fusesh gje tjeter.

mbaroi tema seksuale, tani merremi me art, kape ket @Katror Aqif Kapertoni Taraxhilja qe shkon drejt te vertetes absolute bashke me varik cipen e paperlyer duke lexu libra:

Që Europa të mos bëhet Eurabia


kapo trapi, nuk e kan fajin arabet nese Notre Damme evrope behet kurve pazari.

Pastaj nese Evropa merr fund, edhe Arabia merr fund, sepse jane te lidhura bashke ne menyre fatale nga Libri.

Fiton Maocedun idea, fuks idea, pastaj, e cila jua rregullo mire qefin juve boleve te djathta.

Kemi Mujo Ulqinakun deshmorin e Pare Antifashist ne Europe te vrare ne 7 Prill 1939 duke luftuar dhemb per dhemb me italianet.
Kemi dhe komunistin bolshevik Qemal Stafen te vrare ne 5 Maj 1942 nga italianet duke vrapuar per te shpetuar koken.

Shqiptaret akoma perkujtojne 5 Majin dhe jo 7 Prillin si dite deshmoresh.

Popull idiot,qe akoma vuan nga sidroma komuniste.

Kur te nisa per me cete
Bashke me shoket e tjere
Ata kishin krahe te ngrohte
Ty te mori koka ere
Edhe ti me perqafove
The do te kthehem me lirine
Le lirine qe s’na E solle
Por na dogjen dhe shtepine
Poplli😊
7 prilli si dite e deshmoreve nuk eshte ide e keqe.

1 Like