Dita e vendimit për Bashën


#259

Maska ra!
Edi Rama kunder Vettingut!

Fjalen duhet t’a marre Revolucioni!

O Edvvvvvviiiiiiiiiiiiiiiiinnnn shko VOTO Vetinguuuuuuuuun


#260

Kapo ca tu themi njerezve ne cader per kete vetingun? Keq puna, nuk jane dukur fare andej nga cadra sot… Lajmi i ores se fundit nga shtatori u zbythen me 16 korrik pa kushte :stuck_out_tongue:


#261

Kaposh, bej gati qillotat ushtarake se te erdhi dita ta zbythesh komunizmin nga Ballkani. Si u lutshe Kaposh…pls…pls…mos firmos Lulthim…Lulthimi jo qe firmosi po spo ja pjerdh njeri firmen…osht Nis Treni ne 7 pa 5:lollipop::lollipop:


#262


#263

Hahaha te deshperuar


#265

Vetem nje spital traume per gjith Shqiperin, bo ku e katandisi rilindja ate vend.


#266

Po ça thu mo Zeqo, kto dhe ambulancat i pastrun per ti hap vend hashashit:


#267

Në nje tryezën e thirrur nga Fatmir Mediu dhe Agron Duka, e cila do të zhvillohet mbrëmjen e sotme e ku kanë konfirmuar pjesmarjen LSI, PDIU , LIBRA,PBDNJ, LZHK dhe PDK, të përfaqësuar nga kryetarët e tyre edhe PD konfirmom pjesmarjen e kryetarit Basha.
PS nuk i dihet qendrimi.


#268

E vertete Fiqo e vertete:


#269

Pd ja thote pa kushte.


#270

O Makso - na e shuaj pak kuRReshtjen: Pse nuk e pranuan pa kushte qysh heren e pare?


#271

Nuk e di, mesa duket strategji, por di qe topi i ngeli Rames tani.


#272

Edhe dicka – plani mcallister nuk thote detyrimisht te shtyhet zgjedhjet … me sa kuptova e le mundesi te hapur.
Tani cilat jane arsyet e llogjikshme qe PD’ja kerkon shtyrjen?


#273

Une mendoj sepse korriku perkon me zgjedhjen e kreut te pdse.


#274

Me vjen keq … tani ti thjesht po e interpreton ashtu sic ta do zemra si militant PD’je … qe kjo ishte strategji dhe topi i ngeli Rames. Problemi eshte qe topi vazhdon ti ngelet PD’se qe kur USA dhe BE kane thene se sido qe te vendosi Rama, zgjedhjet do te njihen nga ne. KJO i nderum eshte jo ngelje po RRASJE topi PD’se. :rose:


#275

Nese kane thene kete u befte sic thone ata, ne nuk dalim kunder shba-se.


#276

Atehere me koshience te plote a duhet Rama ti shtyje zgjedhjet per pune “personale” te PD’se??? Tregoju i sinqert!


#277

Nese ka hapesire ligjore po. Ai konkurencen e ka me Bashen.


#278

…me Bashen, me Bojaxhiun, me LSI … a po thu duhet ti levizim zgjedhjet sa here qe nje parti ka zgjedhje per kryetar nje parti? Ne fund te fundit le ti beje PD’ja zgjedhjet neser edhe u kry!


#279

Jo pd-ja kishte si synim ta conte Ramen pertej mandatit, per te formuar qeverine teknike, por ky ishte plani maksimum, plani minimum ishte ky qe pranoi tani.