Dita e vendimit për Bashën


#302

Berisha i 7 ne liste. I forte basha :slight_smile:


#303

wow, u shfarosen gjithe rivalet e Berishes ne PD, edhe Bregu qe kishte mbeshtetje nga BE, edhe Selami qe kishte mbeshtetje nga USA. Gjithe klani i Olldashit u zhduk, edhe “kryengritesit” Bode dhe Topalli. PD zyrtarisht i humbi te gjitha shpresat per t’u reformuar e per t’u bere parti pro-euroiane, po shkon ne varr me Berishen. U be zyrtarisht prone e Berishes, e shokeve te kalamajve te Berishes dhe te kelysheve qe lehin per te. Le te hahet me LSI ne zgjedhje tani