Elvis Rroshi është njeriu i PS në Kavajë

Rroshi humbi mandatin ne KQZ ne baze te ligjit te dekriminalizimit, por sic e tregojne pamjet, mbetet njeriu i qeverise ne Kavaje.

Kishe ndonje dyshim ti Bledi?*

*e kemi pyetje retorike.

2 Likes

Balili mund te jete ne te ardhmen njeriu i mazhorances per Saranden, paska fillu fushata, po nuk besoj se opozita do hy ne zgjedhje me trafikante perball.

1 Like

Basha – Top Channel: Jeni ‘fake news’

Kryetari i opozitës e quan skandaloz faktin se si një televizion kombëtar shpall rezultatin e zgjedhjeve që ende nuk janë zhvilluar dhe Edi Ramën e nxjerr fitues?!

Kritikat e Bashës ndaj Top Channel i ngjajnë atyre të Presidentit amerikan Donald Trump, i cili publikisht e quajti CNN ‘fake news’.

Në edicionin e mbrëmjes së sotme, Top-Channel bëri llogaritë dhe doli në konkluzionin që Edi Rama fiton pa Ilir Metën, nëse do të jetë në koalicion me Shpëtim Idrizin dhe Bamir Topin.

Fucked news fare. Keshtu eshte bota, me rrota. Dikur enwin babuin rama imitonte obamen, e tani bashua imiton trumpin

Ne Kavaje e me gjere

"Nderim rumunëve guximtarë! Në tre dite e net protestë, “palosën” qeveritarët hajdutë socialistë. Frymëzim për shqiptarët!”
shkruan Berisha

Ky mesazh ka ardhur në një kohë kur PD-ja ka bërë thirrje për një manifestim kundër qeverisë më 18 shkurt, në Tiranë: kundër padrejtësive dhe varfërisë, shtypjes qeveritare, kundër drogës dhe krimit e kriminelëve në politikë dhe sidomos, në mbrojtje të votës së lirë në zgjedhje.”