Është dita e Presidentit Trump


#729

ja paska fut xhorxhe dabelljuja byrekut.


#730

Kujdes nga gay!


#731

Ata 10 meleone ne 8 vjet. Keta 10 meleone ne 1 muaj.


#732

#733

Klloune e gjemba diskutojne per presidentin e Amerikes.Po jetojme ne kohe te cuditshme!


#734

Kur diskutojne korente, vegla dhe krimba, pse jo?


#737

Cfare ishte ai lajmi per Suedine? Ndonje trampist mund te na qartesoje?


#739

“You look at what’s happening in Germany, you look at what’s happening last night in Sweden”

I moth!


#740

me gojen plot #resist


#741

resist kujt gono? CIA-s? As info nuk i japin mo mbi ngjarjet botnore; i merr nga Fox-nuzi?


#742

Gezuar 1 mujorin e inagurimit te presidentit te Amerikes zotit Donald J Trump! Gezuar! Gezuar!

kush me goten lart dhe kush me gojen plot #resist


#743

ça gezuar ore, se dje gjith mediat e dhane fjalimin e Trumpit ne Florida ku kish thene; “Shihni Gjermanine, Suedine, ku aksionet terroriste po bejne kerdine”, dhe direkt 1 ore me pas, kryeministri i Suedise ishte shprehur; “Ore çfar ka pire Trumpi sot” :slight_smile:


#744

keshtu e kane presidentet e amerikes o Pjer, njeri thoshte qe amerika ka 57 shtete pershembull. Tani cfare pret qe mos te ngaterroje shtetet e evropes ky tjetri kur ai i meparshmi nuk njifte as shtetet e amerikes.


#745

Pjer se harrova te te kujtoj qe ky eshte presidenti me i mire qe Amerika ka patur keto kohet e fundit… president qe po i kthen pushtetin popullit amerikan duke luftuar establishmentin. prssident qe lufton per kthimin e puneve te mirepaguara per kalsen e mesme amerikane, dhe nje shtyse per klasen e varfer te dale nga mjerimi i welfare-it dhe te ndertojne jeten dhe te ardhmen e femijeve me pune.
president qe do ule taksat o pjer ca do me shume, nderkohe qe do rindertoje infrastrukturen dhe modernizoje ameriken. jo llafe te bukura pjer por pune dhe vepra.


#746

Pjer te gjitha keto Pjer, te gjitha pa pagese, nuk e mer as rrogen e presidentit.


#747

Gjermania po debon shqiptaret. Ja te shofim sa vete do protestojne ketu te peshku… #resist

http://www.m.lapsi.al/lajme/2017/02/20/gjermania-do-dëbojë-azilkërkuesit-shqiptarë-muajt-e-ardhshëm#.WKst7Dw8JR4


#748

#749

Tani duhet ndryshuar ne " Eshte muaji i presidentit Trump"


#750

Main Street


#751

Jo ne 2009, as ne 1999 por qe ne… (prit)…(prit)…(prit)…1909.