Festivali i 57 i Këngës në RTSH


#181

Ne fakt une po e degjoj ne radio festivalin dhe si live qe eshte shume mire.


#182

mire, meritueshem Lidia

dhe

ky Zhusti duhet te rrij ne pension


#183

Dhe thuaj SHYQYR qe ka ndryshu look. E ke me lart ne kete faqe performancen e saj dje dhe pardje


#184

Edhe ky çuni do me shku në Telaviv. Dhe ka fansa në salle


#185

look-un problem cik ajo. Kshu eshte kur kenget vetemenaxhohen, krejt si pakete


#186

Aaaaaa !! Ahahaha në rregull je ti atehere


#187

Vokal i mire ky, kenga cope cope


#188

we can take a break with this


#189

Ky eshte si Anjeza Shahini, varjanti mashkull :grinning:


#190

te doli llafi me fansat ne salle
si puna e D. Rekes


#191

Tani do rikendohet kenga ime e preferuar


#192

persosur, na rrodhen lotet si s’ka bere vaki me kenge festivali


#193

Dhe tani, njeriu i vetem qe di te kendoje 100% “sic duhet”, mesdames et messieurs, Eranda Libohova


#194

kenaqesi per veshet Eranda


#195

Po fitoi Eranda do me behet qejfi PO AQ sa per Lejlen


#196

Sec me thote dicka qe do fitoje Eranda


#197

Leyla not my cup of tea, po mund te pelqehet goxha nga publiku. Eranda nuk me vjen shume origjinale, megjithate shume profesioniste ne kendim.


#198

Leyla në degjim te dyte e te trete ‘permiresohet’


#199

isha gati ta thosha kur permende duetin rap qepare se Eranda do ish konkurente e denje me Leyla-n.
Sot mund t’i shtoj edhe Lidia Lufin me thene te drejten


#200

ne fakt djemte e tunden fare,
Imbro kendoi ne permiresim gjithnje e me mire e me fort krahasuar me butesine e nates 1re.
te dy ne sinkron e te harmonizuar, dyshe artistike perfekte