Festivali i 57 i Këngës në RTSH


#221

sa i takon kesaj kenge, po!
ajo kenge nuk kendohet kurre ashtu


#222

Sorry rroten e qerres e paska ly Jonida.


#223

Po keta c’paten ?? Vjet piket u dhane per bukuri

Pikeve te jurise, u shtohen pike te tjera ?


#224

eshte nate e gjate kjo e pikeve, te presim


#225

Vetem juria voton ?


#226

s’di te them,
fakti qe ka nje Cmim nga rinia dhe nje Cmim nga gazetaret, te bejne te mendosh qe po, vetem juria kryesore ka gjasa


#227

Po sikur ai plakushi tha dicka në fillim (po une s’para I ve veshin


#228

Sigurisht që Festivali nuk do të ndryshojë mënyrën e votimit, juria profesioniste do të jetë ajo që do të votojë Këngën fituese, që do të çojë Shqipërinë në Festivalin Europian të Këngës.


#229

Pupupupu ! Skenar llahtar i Festit


#230

Ju mor shok te beni te cojme kompiuterin te TVSH-ja…na plakët ! :+1::+1:


#231

kush duron keta sa te vendose Juria


#232

Ata kane vendosur qe cke me te, por na i mbushin vleresimet e anetareve e Jurise me performancat e cunit te Inves (qe duhet te kete ngel keq per leke)
:joy:


#233

nuk jam kundra ashtu mund te jete, mund te jete qe ai duhet me e fillu nga diku
une s’kam asnje simpati per familjen e sopranos por djali nuk eshte pa gje fare de


#234

e hoqen qafe edhe Eranden me duket, i rrasen cmimin e kritikes


#235

Do ngeli njeri pa cmim? Apo vetem ata qe s’marrin pjese?


#236

Viktor Zhusti me pelqen e folura e tij ! Nuk e mbaja mend si aktor, e zbulova pas shume vjetesh fale prodhimit te Digitalb " Atentatet e Medha", per mua nje nga prodhimet me te bukura televizive te te gjitha kohve !


#237

Po ai qe thirri “o Lilo Labjaaaaa”, nuk te kujtohej?? Ai eshte


#238

Shpresa e fundit mbetet Lidia Lufi. Perndryshe, “ta gezojme” Joniden


#239

Nuk e mbaja mend si emer, kishte kohe qe kishte humbur ! I ndryshuar ne pamje pas shume vitesh…por veshtrimin e Jahos ka prape edhe ne fesitval !


#240

Eh thuaj…