Festivali i 57 i Këngës në RTSH


#161

Pyetje teknike : Elona Islamaj (ke me lart per te), mos eshte gje motra e Kamela Islamit ?


#162

Paska kap reklama rtsh-ja :grin:


#163

Kane probleme te renda sonte me fonine. Por keq fare fare


#164

Obobo, pseudo-rockerja Orgesa Zaimi. Fiks nga ato qe i mbushin vetes mendjen (se jane te vecanta; shih J. Maliqi dhe E. Hoxha me lart)


#165

Bojkeni tmerresisht larg emocioneve qe percillte ne rinine e tij, ne po te njejtin festival me “Asgje e larget”. Humbje.


#166

E kam shkruar me lart : Bojkeni eshte gabimisht në finale


#167

ne finale Bojken Lako me mire se Naten e 2te ku me duket se doli jashte kenges me shtesat e reja per formatin ‘eurovizion’


#168

Ky çifti eshte cik i ‘rrezikshem’ se kenga ehste goxha eurovizioniste (sidomos refreni). Perndryshe, aucun intérêt


#169

Kenge eurovizioniste ishte ajo e Sonit. Kjo s’shkon larg, po ashtu si Soni ne eurovizion.


#170

une prape jam me Dilan Reken sado kenga me se mesatare, por nuk eshte se ai pretendon te jete me shume se aq me te


#171

Orkestrimet shume clichė. Si puna e kenges se ketij sopranos mashkull qe po kendon tani qe s’ia kapa emrin.


#172

Ka pas ca orkestrime te mira: Elton Deda, Elona Islamaj, Marko & Imro, Eranda Libohova


#173

Ça t’bej une ty :grinning:


#174

Trendi me acarues i muzikes perfaqesuar nga Alar Band. Pa lidhje me festivalin.


#175

Ah degjoje kete
Eshte kenga me e mire
Por KEQ si performance


#176

Kjo qe po degjoj tani filloi si interesante.


#177

Kjo në AUDIO (në youtube) eshte HATÀ !!!


#178

E lezetshme goxha.


#179

Alar Band e dyta nga fundi per mua, se vendi 1re nga fundi Soni Malaj


#180

Saksofoni ka dicka nga filmat e Lynch (Lost hightway)