Fushata Elektorale 2017


#41

policin Haki Droga e ka pS

Reagon Monika Kryemadhi: Haki Droga, ndaloji kriminelët, nuk na frikëson dot


#42

Like kaptinmodhit sa here vje fushata i merr koka ere, qetesia dhe dashnia ikin per fushate.


#43

https://www.facebook.com/360Grade.Al/videos/1358452067577680/


#44

E nxorre koken merr Enverist, me te shajt Monika bothmodhja osht si me te sha Fiqrete Sanxhaku ene Nexhmije Xhunglini…e shkru ene me tmodhe skllavi i Cunit Te sheqeres…
Tezja ose Bisha i therrasin shkurt ksaj dashnise tate e te Sales dhe e gjithe Tirona e di cfare malli osht.
Prandaj sju voto mo njeri juve te Shqupit …per kto gjona
Haki ka per tu bo Minister veq kur e permend bothmodhja.

Po per faktin qe Likja po ju akuzo me zv-kryeministre e minister drejtesie si Gestapo apo Nazista keni gjo per te thon ju Qendrestaret??? Nderkohe Deputeti Likes ne Shkoder Ylli osht akuzu nga Ministri Demokrat se ka premtu 400 vende pune ne Burg te Shenkollit… forca Like

http://www.oranews.tv/vendi/ylli-shperthen-ndaj-bardhit-lsi-sbie-pre-e-shantazheve-te-asnje-tekniku/


#45

Shkurt,sakte,bukur


#46

Si po shkojne votimet sot?
Si eshte pjesmarrja.

Nuk po gjej lajme gjekundi :frowning:


#47

ka frike se ja vjedhin zgjedhjet

Ti po thua qe PD qenka parti frikacake? :open_mouth:


#48

kujdes mos shkelni ligjin, votoni perpara se te mbyllen kutite e votimit sot


#49

Nuk dika gjo njeri,
Si ne tem te Venezuelles :slight_smile:


#50

Haki Cako kishte rraf nje gru te LSI - se , gjo tjeter fare.


#51

Gjynof , me te ik viti kshu kot , kshu iken dhe mosha si pa kuptuar.

http://www.lapsi.al/paparazzi/2017/06/18/nuk-kam-koh-p-r-penis-deklarata-shokuese-e-amber-rose


#52

Sa e ka LIBRA 2-3 deputete?


#53

Qenkan te thella keto gjera:

http://www.mapo.al/2017/06/frika-nga-reforma-ne-drejtesi-e-ka-trembur-deri-ne-panik-edi-ramen/1


#54

Wooooow ka frike nga drejtesia thote per Ramen, ka frike nga Amerika thote…


#55

Sekreti doli tashi.
Rreziku esh rreal.

Ku esh ajo tema e diqitures :smile:


#56

Thone qe do ftoje dhe Xhelalin


#57

Thone qe ishte dita e gayve,prandaj ftoi edhe Lulushen


#58

Per xhelozet:


#59

Xhelali strikes again


#60

Turp te keni qe keni harruar zakonin e nderimit te filxhanit te kafese!

Pyetje nga salla: kush vdiq? Se zakone te tilla jane per raste vdekjesh.
Pyetje tjeter nga salla (shkaba, ti mos e lexo kete): cfare biznesi te madh paska ky LSI-sti nga nje fshat i Lezhes qe paska bere gjithe ate shtepi qe dhe ne Amerike e kane zili?