Gati për 'Botërorin'?

boteror-2018
futboll
rusi-2018

#147

Ka naj tifoz te Skenderbeut https://www.gofundme.com/te-ndihmojme-dy-pleqte-e-braktisur


#148

Sapo dhane per Xhaken dhe Shaqirin, te japin edhe per pleqte tani?


#149

#150

Sqarimi i 19: ti po flisje per shenime golash apo per mbrojtje nga golat? Plus qe, me cfare mbaj mend une ne 2014 ka qene ne stol dhe u fut 2-3 here per te zevendesuar. Gjithsesi me vjen mire qe e kemi patur nje perfaqsues te gjakut tone arjan dhe ne Gjermani.

Duhet te jete vertete fat te kes nje nga djemte tane ne kombetare. Sikur 44jemte tane t’i sillnin fat dhe kombetareve te Kosoves dhe Shqiperise do ishte shume mire!


#151

Ti ndoshta nuk kishe lindur hala kur jonuzaj e kerkoi kombetarja shqiptare dhe I jati I tij e dridhte muhabetin dege me dege : u thashe po s’me Thane I fola po s’mu pergjigjen


#152

Megjithe keto talente ,kosova merr trainere Te tipit sul starova nga shqiperia qe iu japin mend kosovare ve sikur e kane shpikur ata futbollin .


#153

Me shume gjase behet fjale per “qarkullim” leku. Po te jap vetem nje hint: pronari i skenderbeut eshte edhe pronar kampionit te vjetme te kosoves (qe i shiti te dy lojet e para ne chl).


#154

Kjo para pak minutash. Trajneri nga Gjilani, pa asnje lojtar te huaj.


#155

Franca ishte e papermbajtshme sot .


#156

Bravo. I gjithe Gjibraltari 34 mije banore. Vetem komuna e Gjilanit 133.724 banorë.


#157

Qekur na qenka kriter futbolli numri i banoreve?

300 mije banore Islanda, ne boteror.
330 milion banore USA, n’shpi.
1.5 miliarde Kina
1.5 miliarde India.


#158

Spektakel Franca; e meritoi kalimin!

Kush eshte me Uruguajin sonte per inat te Ronaldos?


#159

Inati demton shendetin :grin:


#160

Ne thonjeza :wink:


#161

Pas ikjes se Gjermanise dhe Messit, vetem Ronaldo mund te shpetoje boterorin te mos quhet medioker :stuck_out_tongue:


#162

Bravo Cavani! 1-0 per Uruguajin


#163

Nuk me pelqen idhujtaria ne pergjithesi. Po ta shohesh pozitivisht, ata qe iken, do i lene hapesire skuadrave/talenteve te tjere.


#164

Uruguajanet teper fizike .portugezet duken si ballerina.


#165

ti alba me nigerinë apo me seneghalin je tifoze:joy:,??


#166

Ata harriten ne finale ku jane pellazget e tu :blush: