Get Rich or Die Tryin'!


#61

rama po te ketë bythë ,të dalë vetëm në zgjedhje! ta lerë burrin e sllobodankës bashkë me like floririn të shohim çdo bëjnë. duke pas parasysh faktin që në shqipëri nuk ka parti kombëtariste,mund të përfitojë nga vota e tyre,sepse nuk mund të votojnë për serbin dhe farkun e isait!. vetëm ndaj gjithë llumit. megjithë alergjinë që kanë një pjesë e v otuesve ndaj ps-së,realiti është kokfortë. në një anë është rama që ka treguar shenja dinjiteti kombëtar,dhe në anën tjetër lulja e saliut, medi gërdeci dhe ca loqe të tjera. kjo gjë do ndikojë edhe tek trojet e tjera shqiptare. fatin e saliut do ta pësojë edhe isai i kosovka-metohijas. rama duhet edhe për katër vjet derisa të shkrihet çeta serbe e salës dhe ti hapë rrugë formimit të të djathtës shqiptare


#62

alba ti gjerat me te mencura i thu padashje kur e ke me ironi, a e ke vu re kete cilesi tenden…
eshte mjaft e vertete…


#63

e ke gabim ne thjesht po e tolerojme qe ti bleje shqupit dhe ate pak elektorat qe i ka mbetur :wink:


#64

Pas takimit qe Z. Basha pati me KM e Hungarise Z. Orban vjen edhe sihariqi, fluturime low cost Budapest Tirane, plus qe humbjet dhe taxsat do ti paguaj qeveria hungareze, ky eshte i prere per te qeverisur mer vlla, imagjino tani qe eshte ne opozite dhe sa te mira po ben per popullin, jo me kur te jete KM i Shqiperise pas disa muajve,
faleminderit Z. Basha, Bravo.
http://www.syri.net/ekonomi/53882/ja-sa-kushtojne-biletat-per-fluturimin-low-cost-shqiperi-hungari/


#65

dmth luli e mori damken e asocimit me nje lider te far right si orban, nga politikanet me rraciste ne evrope, sikur mos ti mjaftonte damka si politikan gerhites ne kolltuk
edhe hitleri mori disa vendime te mira per ekonomine e vendit te vete por me vone u demonstruan katastrofike


#66

Sapo u shpall nje kampion tjeter evrope. Godelli mer medaljen e arte ne stilin e shtytjes ne peshngritje. Shpresojme kesaj radhe do t’i dalin me mire analizat.
Bravo Edvin Kristaqi!


#67

Inat kije po jepi hakun. sa per KM e Hugarise e ka zgjedh vet pop hungarez, pop shqp i intereso te levize pa viza dhe lire, kete ua mundesoj Z. Basha.


#68

Pop shqiptar i intereso te mos lwvize fare nga shqiperia, e more vesh lajmin e fundit, demografia risk per ekonomine, po bie mosha e re nga emigrimi, e ke te top channel.tv


#69

Pikerisht, qe te mos ndodhe kjo duhet te ike kjo qeveri, e varferoj kete popull, ama biletat e lira do jene per turizem, biznese, si gjith rajoni qe ka fluturime low cost, dhe nuk kemi pare emigrime masive tek ta.


#70

E ki kabim zeqo shtresa e mesme me keto bileta do vershoje jashte ti harxhoje paret qr ka fitu thith nga ekobomia e brishte shqiptare. Filozofia qeverissee gabum e bashe bershes boll demei ka shkaktu vendit eshte sterprovuar si katastrofike, ne te kundert filozofia me kembe ne toke te rilindjes po jep shenja te mira ndonese ende ne fillimet e saj…trust me zeqo, rralle me rren shqisa politike.


#71

Ti po thua t’ua shtrentojm biletet qe mos ikin!? kendveshtrim interesant ky😂, ai qe e ka nda menjen me ik e gje mundesin o Albano.


#72

zeqo, shenjat o zeqo, kupto ti, ne fund te nje 4-vjecari produktiv te prodhimit te droges


#73

erdhen kaqolat per te na treguar nivelin e varferise … harrova qe keta ishin numero dos pas gjermonit … a ju hengert mortja juve kur doni me bo edhe si te zgjut


#74

po ju te mencmit na keni cu numero dos mbas Sirise

vetem se te fikni deren me ca pytje qe apapapa

shif me ca tycash duhet me u mor ketu. du pergjigje thote edhe pse e di qe te kam bo nji pytje qe nuk e kupton. hajde manall hajde. do pergjigje manalli.


#75

Ai tjetri thote t’ua shtrentojm biletat mos na ikin njerzit, po te ishte per keta me rruget qe ndertoi Italia para lufte do ishin akoma, e tu ik refugjat me skafe jo si zotni si sot, fale dyshes BB.


#76

aty ku ka njerez si ju do kete edhe cadra


#77

perla fare, edhe hitleri ka bo gjona te mira per venin e vet thojne.

hajde te boje njeri nai gjo te mire po ja majti se nuk te falin keto…

keto jane mesu o lla me ‘Thanas shtrengo rripin’ aq dine me bo


#78

Ju as çadra nuk dini te ndertoni!
Krahaso çadren tone me tuajen😀


#79

ca me bo ju keni leket e xenit


#80

Shife içik 46, te çadra e lirise ndryshimin me çadren e orgjis te ktyne, nje popull i tere ne kembe qe kerko te mos neperkembet, dhe kta me deputet qe shtrihen si derra tu honger pizza.