Get Rich or Die Tryin'!


#81

hahahah nje popull i tere brenda nje cadre. Jo po 40 gjirokastrit ne nje taksi.


#82

kapi icik te gjithe tu u krrujt nga sikleti.
rraskapitje, deshperim.
kapitullim total

por me e keqja eshte se ketu te kjo cader mesuan keto qe te flejne dy burra bashke…edhe hajt tja heqesh kete ves mo.


#83

Ketu e praktikun se per te mesu e kishin mesu nga shefi i tyne ne Peze.


#84

cna e kujtove Pezen, boo ca turpi.


#85

Shume gjera Te medha Te njerezimit jane thene apo bere by accident :smile:


#86

E ekzaminoi Ramën si të sëmurë/ Donald Lu takon ‘mjekun’ Fatos Lubonja

Pas takimit që pati me Ramën, Bashën dhe Metën, “Panorama” raporton se Donald Lu sot është takuar me analistin dhe docktorin sociolog Fatos Lubonja. Takimi mes tyre është zhvilluar ne një nga lokalet e kryeqytetit por pak detaje bëhen të ditura.

Mësohet se kriza politike dhe skenarët e daljes prej saj kane qenë tema kryesore e bisedës si dhe semundja e Rames diagnostikuar dhe bere publike dite me pare nga Lubonja.


#87

pu pu pu me ja vone Lubinjen kryeminister e masasakruan fare, krahune e djathte Tahirin ja hoqen, tashti ti bojne edhe Lubonjen kryeminister i ka ngel.


#88

Mos ja qr, Lubonja KM teknik!? e paska vendos Lu-ja, paska marr direktivat nga WH, s’kish si ndodhte ndryshe, ka tjeter shef nashi, Rama ça kerko akoma qe rri aty!! se ka kuptu qe anija o fundos!?


#89

Ue ue ue, ça ka ndodh mo me koalicjonin e qelpsinave?


#90

E mo mos boni keshtu se ju vdisni nje cik per kualicion te qelbt


#91

Ky takimi i LU-s me Lubonjen, te le pershtypjen se mos ky i fundit merr drejtimin e qeverise teknike :grin:


#92

E ka fajin sistemi, thote dikush. Kush e ben sistemin kur “tema” te tilla kane me shume komente se ato per vdekshmerine foshnjore ne rritje, apo per shkaterrimin e ambjentit? Nuk ka dhe shume faj shkaba (dhe emrat e tij te shumte) kur thote qe PPU ka ikur per wool - meqe po flasim anglisht.

nock down-i, t’u i numru deri m’10 me nxerr nock out

Per nje K qe ti s’e ve… .


#93

`Knock,knock knocking on heaven’s door…


#94

So rich.

I love you Edi Rama!