Gezuar festat


#129

jo jo, nuk jena nop akoma tu pa filma t’mdhej per borgjezine:


#130

po po, duhet me honger thote borgjezia, duhet me nop barkun me buke!


#131

#132

“l’ultimo degli umani” che mangia “ultima cena”

per ta kuptu tamom duhet pare gjithe filmi, kjo pjese ketu eshte karremi per ta pare, eshte duke vjelle dhe i vjen keq qe ushqimi i vjellur po i shkon kot:


#133


#134

Falenderoj kolegen e dhomes se gjumit.


#135

Jo ka shku ne maternitet me e pyt si ngeli me barre …nuk po pjell dot lol


#138

Miq Gezuar 2018 dhe me nje Shqiperi te cliruar nga Klika Sorosiane qe Shqiperine ta gezojne shqiptaret dhe jo pushtetaret!


#139

edhe urimin e vitit te ri me propagande!


#140

ne fakt pyetja pa auto-censure ishte: “a u ngopet, o derra (borgjeze)?”


#142

Gezuar, si ju doli gjeli?


#148

Gezuar dhe ishalla kete vit gjendet ilaci kunder budallallekut. Oh, and peace on earth!