Historike! Bashkohen shqiptarët, kushte Maqedonisë për qeverinë

Peshku eshte nje jave mbrapa. lol Shqiptaret ne Kosove, Shqiperi e Maqedoni duhet te bashkohen me tej, te bashkerendojne sjelljen ndaj vendeve te tjera ne rajon ne interes te gjithe shqiptareve. Gjithsesi, shyqyr qe ndodhi nje here bashkimi. Ishalla ka pasur vertet merite dhe Rama, sic pretendon. Do te fitonte pike.

ja delja e partise, rreth liderit i vertitet gjithe jeta. Tani po i lutet dhe allahut qe t’i jape pike. Bashkimi i shqiptareve eshte ceshtje e rendit dytesor; paresore jane piket…ah kur nuk çahet toka e nuk te perpin, thosh halle Esmaja

Rama na u ba si skenderbeu. Lets make albanstan great again. Ore ky rama duhet te beje si zogu ( se z.k. eshte) e te behet mbret…

@varik hmmm

ashtu te lumte, vazhdo linjen e ppu-se dhe ti. dhe fajesojne robt enverin qe sojin tend i linte karrociere

1 Like

Une karrocier, po ti as per kal nuk ben.
Pasqyra tregon si dukesh. Peshku eshte pasqyra jote. Nese je i shemtuar sta ka fajin pasqyra.