Hoyt Brian Yee risjell në tryezë paketën McCallister


#41

ca lesh presioni na bejne or tej, dhe per ca lesh uzina e leshi flet ti.

Bangladeshi eshte pjese e komunuelthit te Anglise. shkoi kryeministri anglez ne bangladesh, jo nje hu apo han i zakonshem, dhe kryeministri i bangladeshit i tha ne konference shtypi, publikisht, mos hajde te na japesh leksione ketu.

India merr dhjetra milione ndihme ne vit nga Anglia, dhe vjen indiani e te thote, na jep me shume, duam reparacionet e kolonializmit, pa iu dridhur qerpiku fare. dhe jo me te lejoje nje hun han te fusi hundet ne politken e indise.

kjo qe ndodh ne shqiperi eshte e paprecedent. e ka burimin ne izolimin e dulle hoxhes. dhe mentalitetin inferior ndaj te huajve te shqiptareve atje.

ti flet per uzina leshi e preshi. je mijra vite larg.


#42

franca eshte bere vend koti. nje shkrimtar francez te ardhmen e saj e parashikon, agrikulture, dhe turizem seksual.


#43

Po pse I lusin kaq shume mo aman. Po vec per keto numra idiotesh duhet te qerrohen njehere e mire.


#44

Moza ishe mire me Z. Trump, mos kalo andej nga AL, se jane ca gjera qe si kuptoni ju femrat.


#45

Shife si rrifen komunistat me nj tj.:joy:


#46

Do pranoj Basha se nuk ka cfare te bej i ziu. Nese spanon e di qe po ben HARAKIRi. Problemi eshte si do ja mbush mendjen cadres qe kryeminister do te jete ende Rama i krimit dhe hashashit. Nuk eshte nje nisje e mbare kjo per Republiken e Re.


#47

Espana, perpara se te pranoje paketen duhet te shkoje e te falet njehere ne parlament per te miratuar ligjet organike te reformes ne drejtesi qe jane lene pezull, e pastaj te gelltise edhe paketen si kurva karin.


#48

I futi Ngjalen Likja, e boni me ngrit Qader dhe e la ne Qader kur vet kapi Presidencen.

Josephina ua tha qe ne keto dite duhet te jemi ne FUSHATE e jo ne Qader, po kush e degjoji??? Kishte kap atopalantin Nick Sorra dhe bonte si i forte, Nipcja sot i referehesh uesej si Xhandar Nderkombetar…ore po nuk mund te mcifet enverizmi as mrena Qadres.

Nderkohe Rama ishte ne Shkoder sot per fushate ne perpjekje per te marre Shkodren ne zgjedhje sepse ne Kavaje nuk bo mo fushate, e humbi Shqupi me Ristanin e Nickun e Xhelit per jete e mot.
Po u futen per zgjedhje per ca do futen? Edhe Camet, Bojaxhiu e Blushi jan para ne pergatitje elektorale…


#49

24 ore kohe i ka lene afat buckoja i amerikes. 6 ore kane kaluar, i kane ngelur vetem 18 ore.


#50

usa na sjelle kineze ne shqiperi, se e njeh mire miqesine tone te vjeter me ta


#51

Cfare kuptimi ka te pranosh nje pakete qe e ke refuzuar 3 jave me pare kur te ishte premtuar edhe presidenti qe tani eshte zgjedhur???

Kta jan nje parti e shpartalluar me krere tradicional te prere ne rang kombetar dhe me krere Qadre qe nuk i njef askush…Republika e Re te veproje… Ke ka keshilltar ky Njeriu qe Qesh i hollandes…sigurisht veq Lubonjes e Nipces e Fuges???
NJe i gjathte qe do te filloje levizje anarko-sindikaliste te Majte…loqet skane brire…po edhe doktor Mortja ka degradu komplet…jo se ka qene sakllam ndonjehere por tani as ushkurin e brekve se kontrollo.


#52

Miqesine e kishim me kosovaret. Kinezet i kishim vellezer.


#53

Kur kun Juvja me, te merkuren a te marten?


#54

Asnji hap mrapa.
Leje z.Basha leje ti boje zgjedhjet monosatirike.

Ky robi te shkoje te zgjidhi Maqedonin i here, masnej folim.


#55

O Brado kujdes se komandanti ka thene qe duhet te mesojme kinezçen qy n’shkoll t’mesme


#56

Rama eshte nje palo burre.

Sulmet e përsëritura të Ramës ndaj zonjës Voltana Ademi, nxjerrin në pah një të vërtetë. Ky palo burrë, cmon gratë që i nënshtrohen, që i fyen, që i sundon, që i binden, që i nëpërkëmb. Ose gratë me të cilat ndan biznesin, aferat, koncesionet dhe bankat private.

Një zonjë që e kundërshton, që nuk i nënshtrohet, që reagon me dinjitet, ai e ka frikë ndaj dhe e sulmon si frikacak.

Ky është Edi Rama. Me cdo vilmanush e cdo linditë që bën lekë me të, që e pranon si shef, që ja pertyp fyerjet dhe fodullëkun, ai e ka në rregull.


#57

Falemnderit Ed Rama!


#58

Nuk do terhiqemi nga misioni yne.

Do të jemi solidarë edhe me skemat që mund të mos jenë shumë të këndshme për qeverinë. :thumbsup: Mund të dalim edhe në demonstrata. Në qoftë se t’i i le për shteg tjetrit, vetëm rrugën, kjo ka edhe problemet e veta, sherre e zullume.

Unë uroj që të mos ndodhë kurrgjë. Uroj që kjo çështje të marrë rrugën e paqme, pasi nuk kam qenë njëri i këtyre situatave dhe nuk kam ndërmend të bëhem në të ardhmen. Por kjo nuk do të thotë se janë të gjithë si unë. Paqja është në të mirë të gjithë Shqipërisë…deklaroj sot Dashamir Shehi :v:

            'What the hell do you have to lose

#59

Ne 24 korrik basha shef stambollin si kryetar, si do qe te shkoje eshte shah mat, keshtu qe me mire te ike me dinjitet, thom une.


#60

Cfare po na shohin syte? Anti-komunistet shqiptar njerit i thone “kinez” e tjetrit “lopcar”,nuk u plas fare per “Francen” e i kane shpalur lufte sorosiane kapitalizmit nderkombetar! I thone BE-se “kurve” e putane,e Gjermanise i vendosin kufirin te thana !! hahahahahaha…i ka kapitalizmi keto i ka,jete te gjate anti-komunisteve :v: !!!