Hoyt Brian Yee risjell në tryezë paketën McCallister


#61

Fiqo, zgjedhjet nuk quhen Moniste kur i njef Zoti Yee… perfaqesuesi i zotit Trump…

Po me zor ish-Bosat e Lazaratit si fusim dot ne zgjedhje…le te aplikojne te drejten e tyre demokratike per Boycot…

Po degjoj Qendrestaret…jane tu u qajt se Edvini ja u futi tek Marreveshja Elektorale qe boni me Salen para ca vitesh…po pse e ha mrena ene Kumandari Fiqo…apo edhe e ha???

Nejse, Gjigandi kishte zbrit ne Shkoder… e kishte mbledh shume e shume njerez…do ja u morri ksaj rradhe Shkodren mduket si Kavajen, se ai eshte i LIG… Juve mbas Permetit qe i moret para 2 vitesh synoni Skraparin e Mallakastren them una se nga qendrat urbane u zbythet…
Rrofte Republika e Re me Opoziten e Re :v:


#62

Ene 17 ore ju kane ngel nga ultimatumi i buckos nga amerika. Te dhjere por krenar do jena- kjo do jete parulla me te cilen do gdhihet pa gjume luli neser. Hajt noten e mire se une per vehte kom per te fjete per shtate pale qejfe.


#63

Po po, 14 ore kishin ngel nga Kavaja :smile:


#64

:smile: :smile: :smile:
http://www.panorama.com.al/i-ofruan-500-mije-euro-per-te-braktisur-bashen-shehi-vlej-me-shume/


#65

bravo luli per zotin, taking pages from art of the deal…e boni tjetrin me iu lut me ia fale 1/2 e pushtetit

hic o lul mos prano, megjithese e dime qe ti po e bo per te miren e njerezve se mund fare mire edhe ta lesh oramacarin te veteshkatrrohet si obamacare


#66

Tik ( jo tiku i peshkut) tak
tik tak
tikkkķkkkkk takkkkkkk
ttttttttttttttttik tttttttttttttak
t… t…
.ik .ak
…k …k
… …
:v:🖓
:v:🖒
:fist::fist:
:fist::fist:
VFLP :smiling_imp:


#67

:slight_frown::frowning2::frowning2:
Luli rre edhe per oren…thote Likja ai qe mund te jete aleati i ardhshem…

Fiqo, Gjigandi eshte si Bulldog… qe ju i keni vu ca Kone perballe…si Nick Sorra…Ristani i Nexhit e Lulthim Kanakari… Call your bets Fiqo…cere jan 500 000 euro per Dash Alikon e Lazaratit…kurrgjo.

Bulldogu vs kones a… mackes…kush fito thu ti …Macka…the Pussy cat ??? Urime je feminist Progresiv.


#68

Harrova, i kemi brother from another mother


#69

Per ate pune shef Amsterdamin jo Stambollin, po nuk ka nevoje per naj Lakror si Ay, ketu po flitet per KM e ardhshem pune disa muaj.


#70

Ore se po shikoj keto lajmet te tch, a ka njeri ketu ti thote atij zhapikut te bashkise se tiranes qe na eshte bere si spiker i lajmeve. Ne cdo edicion, ne cdo dite ngelem duke pa fytyren e ketij. Njehere si arkitekt, njehere si punojes komunale, sot si fermer bio, dje si topograf…aman se na çau ate veglen dite per dite. Pervec zhapikut duhet te durojme dhe liderin qe ben te jargavitet vegjelia para batutatve te tij. Jane bere si yin e yang.


#71

sunshine


#72

Luj mor vendit.refuzon 500 mije euro Shehi me ate surrat .tobe ekstrafukurallah. :grinning:


#73

kjo puna e te rrahurit o Zeqo s’eshte pune ideologjie eshte pune shqiptarizme.


#74

Si do te mblidhet Parlamenti?
Ai ka kohe qe eshte shperndare.


#75

Pare kanabisi jane o Alba, e kam shkruar edhe ne nje koment ku citoja ate Boqardin e osbese(qe me pas u terhoq pasi mori racionin) qe jane mbi dy bilion € ne dispozicion per zgjedhjet, ty te duken shume Pesqinmij€? nuk eshte budall Shehi te kenaqet vetem me pesqinmj€ te qelbta😀 pranej e mbeshtes Bashen se i ka dale mafjes perballe, ti thu le te hyn ne zgjedhje e ta provojne!


#76

Ore zoteri, njerezit qe punojne shume sigurisht qe do te dalin cdo dite ne lajme - do te thonte korriksja, berberi, pjetri, dhe rilindas te tjere.


#77

:joy: Ymer Ymer!


#78

we’re in the wrong business zeqo :grinning:


#79

Ja si dalin faktet me ze e figure,
pd: qe jemi ne wrong business i agree😀 .


#80

Eshte e dhimbshme, pasi kemi shoke rilindas ketu qe as domate nuk blejn dot.:unamused: