Idiotët e rrezikshëm: Si dështuan elitat e mediave liberale me klasën punëtore amerikane

Re Fiqo Hatixheja e do cope ti lale. Mu s’me plas shume trumpi, te fitoje kush te dete nuk ma lu tymin e oxhakut. E keqja do i morr dhe ato dy rob qe kom ne Albanie. Ishalla po kap nei gjo ti se u bone telef mo, si ajo pula heroine per i lek mo shume per koqen e vese.:stuck_out_tongue:

Ps pagesen e du me bitcoin se ashtu osht nji pun. :stuck_out_tongue_winking_eye:

o bama, po beja dhe ti nje executive summary a nje Cliff’s notes :smiley:

Ne pasarelat e Prishtines…Fashion Hillary , dhe citjane turqish moda fundit http://www.bbc.com/news/world-europe-37780596

1 Like

Mendoja se do i lexonte me endje ato qe ka thene Trump live. Ngeli duke thene lart e poshte qe ska asnje prove qe Trump ka fol per Kosoven, llafe te serbve etj. Ja solla transkriptin e intervistes qe Trump i dha Ler Mbretit. Sdo ta lexoje, sdo. Me force nuk e detyrojme dot.

Kjo temë u sinjalizua nga komuniteti dhe është fshehur përkohësisht.

1 Like

gjembi, nuk eshte as e ndershme te maresh dike neper goje dhe t’a ironizosh ne biseda me te tjeret.

e di qe e nise diskutimin me mua duke me treguar kush eshte idhulli im, e vazhdove me pergjigje hipokrite, dhe pastaj me ironi dhe sarkazem.

nuk e kam menduar se diskutimi qe kishe me mua te paska ngacmuar kaq shume sa te kalosh ne mungese etike.

gjithsesi ne qofte se ky lloj standardi lejohet ne forum, you are welcome.

ceco une nuk kam thene as lart as poshte qe nuk ka prove qe trump te kete folur per kosoven, thjesht iu pergjigja nje teme ku nje link i referohej burimeve te nje gazete serbe. pretendimi i pruresit te linkut ishte qe trump i kishte kerkuar falje serbise per kosoven. une e lexova artikullin e tij dhe direkt dhe u dukte qe ishte i qepur trashe. vete postuesi i vuri nje vize kryq e terthor linkut qe solli. ti solle nje link qe trump kishte dhene nje interviste te larry. para se ta lexoja mendova qe mund te na e sqaroje lidhjen e linkut tend me komentin tim, cfare pritshmerish te kishim kur ta lexonim, nuk besoj se kerkova shume.megjithate ke kohe ta besh tani, dhe nqs e ke bezdi perifrazimin, mundet qe te pakten te citosh fjalet e trump (copy and paste) ne linkun qe ke sjelle, per ate pjese qe ti mendon se kane te bejne me komentin tim, dhe i lexojme dhe po deshe e diskutojme bashke me kenaqesi. perndryshe duket sikur u fute thjeshte si pyke te komenti im

Ose e thone shqip : Ik e futi i te dh…me se osht baraz me i gjys te q …me !

Ky ishte kontributi i Donaldit per sot. Kush do me pyt, me gje ne plazh se qeka dite fantastike. Plus qe na u bo truni boze me akullore nga keto votimet. S’po marojne mer qe ia martofsha robt te dyve… P.S. do ndihem shume i deshperuar ne rast se do e sinjalizoni kete post ne menyre arbitrare. What ever happened to the First Amendment ? Peace out !

ore, t’fitojm me bills ket jave pa sa per zgjedhjet ne amerike, ket problem e zgjidhin shqipot e shqiprise me shkaben ne krye.

Namin paskan bo me ket klinton faundejshen, ATM, ATM :frowning:

1 Like

https://www.youtube.com/watch?v=KO3JJtRWcsQ

1 Like

J`a si vjedhin Demokratet voten ne Primary Election…i shkreti Sanders ne dore te kujt kishte ngelur…dhe me interesantja qenkan te gjitha gra …si Hillary

1 Like

Nuk duket si SHBA nga kjo video, ka mundesi te jete ne ndonje ish republike Sovjetike, megjithese dihet boterishte qe Clinton i manipuloi zgjedhjet me Sanders me ndihmen e DNC (sipas leak-eve te wikit). Wasserman ishte kurbani i flijuar per te zgjedh Clinton.

Kjo temë u sinjalizua nga komuniteti dhe është fshehur përkohësisht.

O Shkabe edhe keta progresistet e gomarit kuqeblu nuk bien larg Putinit…ja kane mesu hilet. Hajdutet bertasin kapeni hajdutin

1 Like

Kjo temë u sinjalizua nga komuniteti dhe është fshehur përkohësisht.

Shqiptaret nuk kane pyet shume nga feja, besoj se e ke mesuar kaq gje. Ketu zgjedhja eshte midis madam “smugface” and mister turd. Shume amerikane as qe do e marrin mundimin te vene dhe votojne

Kjo temë u sinjalizua nga komuniteti dhe është fshehur përkohësisht.

Fiqooo, vate ky. :joy: Amon pi antidotin ti.

1 Like