Kadare i shkruan Ambasadores Vlahutin


#141

ahaha sipas proverbit kinez i paske rene gjate me llape per t’i rene shkurt qe je rrk!

Luje muskulin e llapes, luje!


#142

kinezet akoma e kane shikimin e pornove te ndaluar me ligj.


#143

Qeverinë e zë paniku, Rama ikën nga Tirana, Xhafaj pastron tunelet për arratisje

“Z.Berisha,jam oficer policie po ju njoftoj per panikun e madhe qe ka mberthyer qeverine ne prag te protestes.policia e shtetit ka filluar operacionin”Bolla e Zeze”. Kane marre nje furgon me letra, medemek te zbulojm elementet kriminal qe do te marrin pjes ne protest!!!Jo per gje, po keta armikun e klases e sajojne sa hap e mbyll syte.Gjithashtu jane tmerruar i kane mbushur breket pa filluar protesta,keta parshikojne mbi gjysem milioni njerze, vet Xhafa dhe Çako po kontrollojne te gjitha daljet e fshehta, tunelet te ministrive nga do te ja mbathin, se keta jane me dy fytyra ndryshe thone dhe ndryshe veprojne, skane turp j’u ka plasur cipa.”


#144

para çdo proteste ti poston artikuj te tille. me pas nuk te degjojme per disa dite. pastaj rivjen prap duke rifilluar. shpresoj qe neser t’ja bej bam me vertet, vetem prej teje. qe me ne fund te fitosh dhe ti pak kredibilitet.


#145

Senatori italian: Nesër të bashkohemi në protestë, jo kriminelë në jetën politike