Kavaja merr të dielën pushim


#101

Njeqint


#102

Po i vjen rradhe edhe ketij kumbarit te EDrames me duket.Po e kruan me israelitet se kujton se jane puthadore nga Europa Lindore apo Shqiperia:


#103

Filloji Clirimi prej Pinjolleve te Bllokut nga Kavaja…ditet e tjera lufta kunder Kulshedres se Kuqe do perhapet qytet me qytet…populli do zgjedhi pa dyshim Lulthim Xhelal Bashen Kryeminister …data ska rendesi.


#104

erdhi dhe loqja me akuzat se Sorrosi … e ka fajin :rose:

e lexove moooo - ca thoshte? perse e kane hedhur ne gjyq? po ne shqiperi dini gje c’fare interesa ka ky … apo hajde futja se e tha Billi Orilles edhe Foxi aka “news source i loqeve”


#105

Me loqe se ty ska ne kete blog.


#106

vetem per ty dhe argumentet e tua: :rose: :rose: :rose:


#107

Kavaja e ka pushim te dielen, Shqiperia me 18 Qershor, por e ka “pune” me 18 Dhjetor, per te zgjedhur qeverine e re nga PD-ja.


#108

Urime per 18 Dhjetorin! Deri ne 18 Dhjetor do rrini ne cader apo si loqe neper breke?


#109

Mund te rime dhe si kjo e dyta, per te bere punen tone kundrejt juve, fiks me dt 18 Dhjetor.


#110

Terhiqet njeriu se ja thote Europa dhe sdo rremuje dhe Cadra e mer si fitore. Kjo eshte Shqiperia cdo terheqje ta marrin per dobesi. Une do i kisha bere zgjedhjet qe keta maloket e Sales qe se duan Vetingun te kishin djegur dhe shkaterruar qytetin. Do ishin vete demaskuar. Pyetja eshte po per 18 qershorin cfare do bejne demokratet e vertete si Fahriu, Kac Islami, Muli e co.


#111

A e din Palloshi se ka bere nje betim per Te mbrojtur kushtetuten dhe ligjet e popllit e nuku duhet Te zbythet nga kercenimet e gangove?


#112

Nuk ishte per ty ajo e dyta i nderuar por me sa duket nen-koshienca ben punen e vet e te detyroi te pergjigjesh :rose:

Paske te drejte thashe se e kishte postuar ai pyka i Fox newsit


#113

Thone qe PeDi do cilesohet si organizate terrorriste… po shkon me shpejtesi ne ate drejtim… keshtu qe eshte marre qeshtja prej duart e Palloshit ne duart e Nderkombetareve.
Tangat dhe Buzekuqet mos ti hedhin se ne Kavaje do e plasin prape bothen, dyshe ksaj rradhe ne zgjedhjet lokale e te pergjithshme bashke.
Palloshi shihet si BQ nga ca Kavajse dhe si Shpetimtar nga Shume Kavajs sepse evitoji nje konflikt me baze nacionale te Shqupit ndaj nje qyteti te vogel…
Preshi i Kavajes vec do trashet …per zgjedhjet dyshe…ne ate dite ku do votohet ne te gjithe Shqiperine. Do i shohim Dylberet e Nickut dhe Ristanit cfare efekti do kene ne plan kombetar dhe destruktiv ndaj rendit Kushtetues.


#114

shyqyr qe nuk fitojti edhe kuksi sot, se edhe kete do kishim manget pas gjithe kesaj gjeme te madhe qe na boni i gjati qe na felliqi. cun tirone gjasme ky, pu pu pu pu na e mori erzin

Po kot nuk thone, i joti ta bo ::cold_sweat:


#115

Ndersa mendoj se Te dyja palet jane nje tufe kerricesh ne duart e Te cileve nuk duhet lene absolutisht nje komb ligja e thote qarte se zgjedhjet behen ne 18 qershor ashtu si ne shba ne Te marten e pare Te vjeshtes se trete😄.keshtu qe nuk mendoj se c’ka per Te shtyre kur Kane pas 4 vjet Te gatiten per kete dite e kerkesa vjen vetem nga nje pale e perse duhet gjithe kombi ti nenshtrohet kerkeses Te nje grupi njerezish .


#116

ACDC, me dy llafe shqip, nuk na e shpjegon dot.


#117

Javën tjetër protestë masive në bulevardin ‘Dëshmorët e Kombit’

Amanet ate bunkerin e Dulles ne Tirane vellezer qendrestar…


#118

Akoma s’keni pare gje , tha :wink:


#119

Po nuk do merren me Dylberet e Nickut dhe Ristanit qe mund te djegin Shijakun e Kavajen se aq takat kane… Nuk konkurojne me per Shqiperine por per Mamurrsin.
Amerika ka interesa ne Shqiperi, do i konfrontoje terrorristet Veq e Veq. Europa ja u ka thon qarte te djathteve qe baraktisni Shqupin por kta e kan morr si qendrim personal te ambasadoreve. Funksion tek Qadra kjo fryme por ne nivel kombetar do shohin se jane nje tufe milingonash do morrin fund.
Le te gezojne fitoren e Kavajes apo jo.


#120

very dissapointing, po dhjete police te bukura mo duheshin ne kavaje thatsit. Elisa, Erjonka…