Kavaja merr të dielën pushim


#121

Shteti u perkul para los bandidos .


#122

…po ju doli koha hudhini ene nja sy atij sekretarit te rinise se Dulles :hugging:


#123

Cili shtet?


#124

Kulshedra e kuqe eshte ne grahmat e fundit Kaposh, kesaj rradhe nuk do shpetojne si ne 1991. Them te shkosh edhe tina e tu bashkohesh Qunave ne kete feste te modhe. Kujdes se mos nuk te len me u fut mo ne Canada mbasanej…si terrorrist…po ja vle me i shtrengu duart … a pi i kafe …me anti-komunistet Ristani, Nicku.

Per te fitume e keni te fitume, se Edvini eshte frikacak e shume i dobet…e BQ… vrapo Kaposh bashkoju qendrestareve…


#125

ca ka nanji gjo me pi kur je kshu i deshperum, pervec hashashit se atijta i doli boja :))


#126

pikerisht … prandaj mendohuni edhe njehere … si kshu ky muhabet


#127

Deri tani nuk kam dhene asnje koment per kete bicim krize. Sot Edi ja la pushken ne faqe Lulit dhe po e con ne vetvrasje pd. Po ja heq dheun nga poshte, lehte fare. Mendimi im ky. Nje bravo te madhe si aktor politik.


#128

o jani, na felliqi fare mo shpirt, “na shqeu lepuri” e beri fare o llazi


#129

Ahhh BSG e Beny Steinmetz qe e futen ne burg per korrupsion.


#130

Sa bukur qe eshte bere Kavaja! E kane nxjerre ne drite dhe sikur i kane hequr ate hijen orientale plot pluhur qe ka patur. Bravo Kavaja dhe ata qe kane vene dore ne qytet se vertet duket shume bukur.


#131

Ne te majte eshte xhamia…


#132

Ne pergjithesi te gjitha qendrat e qyteteve kane pesuar permiresime te ndjeshme. Eshte ceshtje vizioni, gje qe qeveriua e meparshme nuk e ka pasur.


#133

\rruga kryesore qe te con ne qender te Kavajes


#134

Sheshi qendror ne Kavaje


#135

Ja dhe qendra e Lushnjes


Kush pretendon se votat e popullit do te blihen nga parate e droges gabohet, se qytetaret vleresojne punen dhe jo gunen. E pra qytetet jane bere si nuse nen qeverisjen e Edi Rames. Mirpo kjo jua erreson syte kioskaxhinjeve dhe shpellareve.


#136

Po mire o Aleko, e dime ate, qe per fasada, Edi Rama eshte i pari, se jua ka blere mendjen, nje pjese te mire te shqiptareve, qe mjafton ti kene tjegullat me ngjyra, pavaresisht se catia fut uje nga te gjitha anet.


#137

U ca facebook-u i Rames nga suporti i elektoratit … Wow hallall i qoft … pdhistat po te ishin me mend nuk i pranonin zgjedhjet ne Kavaje keshtu solo … precedenti po gatuhet … zgjohuni mer te mjere

Te pakten gjeja e mire eshte se do te shohim nje opozite serioze me z. Bojaxhiu.


#138

Mo u merzit Makso, te metat e qeverisjes ne 4 vitet e para do te permiresohen me kete te dyten, pra ne 4 vjecarin e dyte. ndersa ne te tretin … spo ta them se do te te leje pa gjume prej marazit.


#139

Makso ja dhe qendra buze detit e Himares , lol ti meru me se ku i pikon catia


#140

Makso kjo eshte Himara ne mbremje.