Ksamili e gjen veten me shkelmin në fyt


#239

Kaka Party… keni bere kete vit se skemi degjuar gje :wink:


#240

Ku thote ne kete lajm qe e kane bere greket?


#241

Ja ku u versul mbrojtesi nr.1. Nuk vonoi.


#242

Burime prape Bashkise Sarande i bene te ditur Kthupit qe tubacioni i plasur ne Ksamil erdhi si pasoje e tubit te perdorur qe ishte jashte standartit. Projekti gjerman presupozonte qe tubacionet te bliheshin ne Gjermani dhe kishte specifika te caktuara persa i perket materialit. Kompania nga Tirana qe mori persiper zbatimin e projektit i bleu tubat ne Maqedoni se ashtu ishte nje muhabet dhe nuk ishin te se njejtes cilesi. Inxhinjeret gjermane qe projektuan kanalizimin erdhen ne Sarande sapo u njoftuan per demtimin dhe aty u zbulua marifeti. Kurioz te shikoj se cfare do beje Bashkia tani.


#243

Mbrojtesi i kujt, i shqiptareve? Faleminderit qe me ne fund po e pohon qe e dua shqiperine dhe shqiptaret.


#244

Nuk je kurioz te shohesh se cfare do te thote dhe shkeraba me teorite e tij te sabotimit nga greket? E di e di, pyetje retorike.


#245

o gjembo do vish t’i mbrosh dhe pak greket? Si e shpjegon qe ne cdo video bloggeri qe ka vizituar shqiperine, te videot per shqiperine ka komente nga greke qe na shajne?
nejsoj si te robert traveler edhe te ky tipi. Si ma shpjegon dot ti me ate inteligjencen tende 5 ghz?


#246

o shkeraba, s’kam kohe te lire une si ti te germoj per video ne youtube e liveleak, me pret mali me pjata per te lare.


#247

Po keta si s’kane turp! duan edhe uje palé.

http://www.m.lapsi.al/lajme/2017/08/07/rama-publikon-raportin-p-r-lezh-n-k-rkesa-num-r-1-duan-uj


#248

Dyshohet për zjarrvënie të qëllimshme, shkaku konkurrenca, pas shtimit te turistëve.


#249

Agjenturat e huaja pasi cane tubin dhe Rilindja pllakosi Ksamilin tashme po hedhin bishtat e cigareve ne Pyjet Shqiptare , cdo Grek ka ka marre urdher qe cigaret ti ndezin ne Athine dhe ti hedhin ne pyjet Shqiptare , ndryshe ndodh me Serbet , pasi moren vesh qe Palla eshte dashnorja e Vucicit cigaret i ndezin ne Beograd dhe i fikin po aty.


#250

Linku tregon qe demtimet e qellimshme natyrore per konkurrence turizmi ekzistojne.
E di qe Berisha i ka leshuar zagaret qe vrapojne pas cdo ambulance e pas cdo rrebeshi, por qetesohu. Beje gushtin pushim dhe ti, se as vete PD-ja s’po ndidhet tani.


#251

Shkabe mos ofendo se ta kom thone se ca do te te boj pastaj po vazhdove kshu .


#252

Cudi se si e merr per ofdendim. Te tjeret si te te peshku e quajne krenari rolin e tyre besnik ne PD. lol


#257

Ka munsi , se ngeli duke i hyp gruja po ehe spo ngel qe spo ngel.


#258

deri te krevati i veliajt ju paska cuar sala mo? Thuaj te drejten, ka ndodhur ndonjehere qe gjate turnit te rojes anash krevatit te te kape ndonje cirke pa dashur surratit?


#259

E shikon sa vulgar behesh , jo degjohet vetem …mjau…mjau…mjauuuuuu…:joy: