Kukan: PD vonoi reformën | Top Channel


#41

ja ta bejme cik dalje presidentin andej nga parlamenti, se dhe ora i ka ardhur per te dale :yum:


#42

Pikerisht kjo na intereson :wink:


#43

Lene mo ca na the. Berisha dhe basha, klyshte e serbve, punojne kundra interesave te kombit…


#44

Sa poshte qe kane rene , jo se kane qene ndonjehere lart por kete rradhe kane prekur tabanin , Rilindja lutet…

http://www.syri.net/politike/49018/koalicioni-ps-i-lutet-lsi-le-akoma-ne-pritje-ramen-ska-kjo-rendesi-per-momentin/


#45

Gojet e liga thone qe vetingu do ti lihet ne dore popllit. Do vihet ke fleta votimit. 1 milion shuplaka plus ket rradhe…Mbret ka per tu bo legeni; hajd e duroje edhe nja 30 vjet te tjera.


#46

Nuk pranojme , vetem me nje kusht , Kryeminister i Qeverise Teknike te jete Lulzim Basha , nuk doni ?
Po vjen uragani Trump !!!

http://www.lapsi.al/lajme/2017/03/18/blushi-zbardh-marr-veshjen-pd-ps-pas-tre-jav-sh-dy-partit-do-t-bashk-qeverisin#.WM2FVPkrLIU


#47

that is so sweet, opozita :smile:


#48

Po nese ne qeverine teknike, marrin pjese politikane qe kane qene te implikuar me pushtetin, gjate karrieres se tyre, athere kjo nuk eshte qeveri teknike, por qeveri politike. Sikur nuk shkon, se qeveria teknike perbehet me eksperte, qe gjate jetes/karrieres se tyre, nuk kane qene pjese e asnje qeverie.


#49


#50


#51

duhet ta vertetoj o shoku, vetem ne rregjime gjakatare u jepet verdikti robve pa prova, duke u bazuar ne trillime, se ja me teket mua dhe them luli me ka bere kete e ate nuk ben per kandidat per kryeminister.
Presidenti i republikes qe nuk eshte fare i pavarur nuk i ka atributet e gjykatesit,
me kete mendesi ju nuk drejtoni dot as tregun e gjese se gjalle jo me nje shtet ligjor. ku e keni katandis ate parti bre bre


#52

O bo bo bo i ka hyre me themel ketyre regjimeve komuniste administrata e Presidentit Trump.

sa te mbaroje pune me rregimin e Pijonjangut zoti T Rex levizjen tjeter ka shembjen e regjimit te shkermoqur kleptokriptokumunst te Tiranes.

i kane alergji komunistat, gjeja pare me komunistat po meren


#53

po ca fole administrata Trap e ka Tiranen ne plan te pare … sidomos kete vit qe do jete ne fuqi me Bashen do merret se suporton Magen


#54

Nga te gjitha budallalleqet qe ka bere PD e qe jane me mijera Kjo e fundit eshte the crown jewel :gem: :grinning:Zgjedhjet them una Te vazhdojne edhe pa ta .jane po aq idiote sa edhe ata Te PS .qytetari I thjeshte nuk humbet absolutisht asgje.shqiperia si e kam thene edhe me pare me Te majte e Te djathte eshte ne duar teper te liga .e shpeton nga berja kasphane vetem afersia gjeografike me vendet e pasura Te avropit.nashi ajo qe intrigon eshte militantizmi i memedhetareve Te cilet jeta ne emigrim duhet ti kishte bindur se Te dyja palet jane nje tufe kerricesh e megjithate bejne tifo per njeren apo tjatren pale.


#55

Cfare kishim sot nga cadra ndonje gje te re? Apo e kane marre pushim per fundjave?


#56

Ka qene kenga e adelines (ismaili):
“Mos thuj qe ktu s’ka jetë,
Ketu i forti mbet”. :slight_smile:


#57

Po shikoj keto fotot e 97 se paska dale dhe si mode keto ditet e fundit kjo nxjerrja e videove dhe fotovo te 97… Sa per dijeni, jo per kete debilin e peshkut qe eshte rrit ne male, por per te tjeret qe merren me te. Ata me tre gishta jane te bandes se Gaxhait i cili sot po vuan denim te perjetshem ne burg. Nje nga viktimat e shumta te PD-s dhe Saliut qe pasi i shtrydhi, i vrau e i preu ne bese si Azemin dje e Izetin sot i peshtyn.

Nesje, se keto jane provokime plehrash dhe debilesh, ka ndonje koment per kete debilin e PD-s lulushin qe del ne foto me ambasadorin Rus?


#58

I yti qe puthet me cetnikun vucic?


#59

Ca u puthen amon , e perdori Vucici nja dy here se ashtu qe nje muhabet dhe pastaj e flaku si pleher ne kosh .


#60

Po ja per keto idiotizma Rama eshte bere legjend ne Kosove… Po Saliun mbante nipin e shefit te UDB-s ne mbledhjen e qeverise apo e harruam Fallzlliqin? Apo e harruam edhe naften qe i shitem Milloshevicin dhe arrestimet e UCK-s ? Apo Lulin qe beri dosjen e organeve per UCK dhe shtepine e verdhe?

Sa per Vucicin e ke te ulur balle per balle edhe me kryeministrin e Kosoves ne tavoline, ndersa Saliu me Lulin as nuk guxonin te hapnin gojen per Kosoven kur ishin pushtet por rrinin si mut. Vucici ka ardhe ne Kosove disa here e do vij prape per zgjedhjet ndersa takohet me qeveritaret kosovare dhe Thacin cdo muaj ne Bruksel.

Nuk ju shohin dot me sy ne te dy anet e kufirit… Nuk ngjit me jo, u ngjirren duke bertitur e cjerre fytyren me thonj. Te vij qeshori e te zhduken njeher e mire si fare.