Lali Eri drekon me xhaxhi prokurorin

http://www.citynews.al/2016/12/foto-erion-veliaj-petrit-fusha-gazetari-i-kronikes-prokurori-ka-5-dosje-per-kryebashkiakun/1/2#gallery_photo

Tmerr! Mafia shqiptare i ben punet sheshit, sepse nuk i hyn gjemb ne kembe.

Jane rrena per syleshet.

1 Like

Epo xhaxhi hajduti me xhaxhi kriminelin do takohet

1 Like

po pse o vlla, nuk do hane dreke keta? popull jane dhe kryetari me prokurorin. Ja sa te vije aleko berberi se na sqaron se cdo gje eshte sajese e frymorit

1 Like

I nxjerrin namin kot. :joy:

1 Like

Populli eshte ne diete, jo sherbyesit e popullit!

Ça te thush. Fiks e kan gjet: Shenja jete!
Nje Luge ne Planetin e Kuq!

Siçi-lali-ani