Lonely Planet rekomandon plazhet shqiptare


#44

OKB? S’ka lidhje fare me OKB.

http://www.worldmayor.com/utilities/about_us.html


#45

Lame kokrren e nomit , i rrofte Kostumi i zi me atlete te bardha…pu…pu…pu…ku e katandisen kete vend …droge…papunesi …ska uje…ska drita…

http://www.lapsi.al/lajme/2017/07/21/ultimatum-nga-franca-p-r-3-muaj-t-ndalen-azilk-rkuesit#.WXIAL2J97IU


#46

My bad, ka marre 2 cmime, nje ai World Mayor dhe nje nga OKB ne 2002 qe pastroi Lanen. Tani qe do pastroje administraten nga dembelet do marri dhe nje tjeter :smile:.


#47

Lidhje duplikate, nuk pashe qe ishte sjelle me lart.


#48

E solli nje here bradi me lart, por per te qene i sinqerte une nuk lexoj shume lajme shqiptare, apo lajme ne pergjithesi, aq me teper nga faqe si lapsi. Jo per snobizem, por me shume eficence, se s’para kam shume kohe te lire.Lexoj titujt per te krijuar ndonje ide c’behet ne bote dhe per subjekte qe me interesojne gjej nje cike kohe. Integriteti gazetaresk ne faqet shqiptare le shume per te deshiruar dhe lajmet qe postohen jane ne nivelin e thashethemeve, ose mllefeve personale dhe s’ja vlen te harxhoj kohen.


#49

Jo po thone qe i sajojne emigrantet deshtake apo mediat serbe dhe greke:


#50

Emigranti nga Franca letër qeverisë: Kur nuk rregullon dot punë, çm… ke që prish punë…

Denoncimi!

Jam nje azilant ne France, dhe desha te pyes qeverine qe e ka zgjedhur populli, …populli thote; nqs dikujt nuk i ben dot mire mos i bej as keq, ndaj pyes; kur qeveria nuk na ploteson dot as kushtet me elementare te jeteses, atehere ç’mut do dhe na prish pune dhe me shtetin Francez? …Kristo Liço. …nuk e dua anonim. …flm nqs e publikoni


#51

" … Në një javë 8 viktima është një bilanc lufte që duhet të kishte vënë në lëvizje gjithë institucionet…"
perfundon artikulli i Koha Jone, mirpo institucionet jane ne gjendje amoku nga zgjedhjet.


#52

Sajti me i madh i hoteleve, paraqet edhe Shqiperine.
https://www.trivago.be/?cpt=58203&iRoomType=7&iPathId=582&aDateRange[arr]=2017-08-13&aDateRange[dep]=2017-08-14&iGeoDistanceItem=0&iViewType=0&bIsSeoPage=false&bIsSitemap=false&


#53

#54

Ujërat e zeza “pushtuan” plazhin e Ksamilit

no comment


#55

Akoma me kete muhabet o kapo? Iku mbaroi muti, s’ka me, ishte dje kjo, jo sot. Ja pyet bradin qe eshte aty. Dergoi qiviriu 3 anije pastruese dhe ca marinare e pastruan e bene drite, me mire se me pare. Tani ka lezet, do veje dhe Sala te notoje 5 ore rresht te thyeje ate rekordin e Guinness qe vuri para ca vjetesh.