Më e keqja e censurës është


#22

Kta ketu:
http://www.spiegel.de/politik/deutschland/bundestag-das-sind-die-abgeordneten-mit-den-hoechsten-nebeneinkuenften-a-1106089.html

funksionojn zyrtarisht si keshilltare per Bisnesin privat. Ne kohen e lire ngrejn kartonin ne Bundestag per te Miratu Projekt_ligjet, mbi te cilat kane referuar me pare tek Bisnesmenet e Industrise, bankave, Siguracioneve etj. Ne krahasim me keta ky i joni eshte Diletant, se ka kuptu akoma se si diferencohet Bisnesi nga Politika. Do i keshilloja te bej nai vizite ketu ne Peshk:wink:


#23

Kjo temë u sinjalizua nga komuniteti dhe është fshehur përkohësisht.


#24

Na e shpjego cfare pretendon ky? Mos ka fut ndonje lek korrupsioni ne xhep Elona? Mos po merret me pune qe nuk i takojne, qe nuk eshte e autorizuar? Apo na tha nje sekret se ku punon kjo goca.
Plako duhet me e merituar kafen dhe brioshin qe ta ushqejne ne mengjes, dhe ca me shume duhet te punosh per byrekun me gjize ne dreke, e caj e djathin ne darke.


#25

Kjo temë u sinjalizua nga komuniteti dhe është fshehur përkohësisht.


#26

Do ta sjell aty je!?


#27

Te prishi biznesin a? Mos bre! Po pse nuk e the me pare? Kete punen e Elones e paske ceshtje personale pra. Biznesi me KM? Byrekun do e hash thate, nuk e merito dhallen. Perpiqu me shume.


#28

Kjo temë u sinjalizua nga komuniteti dhe është fshehur përkohësisht.


#29

E mbajta premtimin shkabe, te tajvani jam.


#30

Kjo temë u sinjalizua nga komuniteti dhe është fshehur përkohësisht.


#31

Shiko xhaxhi qime qe merkeleja nuk merret me bisnes privat. Kur te ikin merkelja me shit piktura ne nyc flasim.
Edhe ne kemi buda, me shume te liga.

Piktori te shese piktura e shkruaje libra kur te jete ne opozite, jo kur merr rroge me taksat e prinderve te viktimave te 21 janarit.


#32

lene o plak t shesi piktura e skulptura si ti doj qejfi. fundja, pse mos ta shofim pak pozitive punen:
KM Shqiptar i nxjerr shpenzimet e teperta me shitje pikturash:grinning: dhe jo duke vjedh ne buxhetin shteteror.

Po na dalin shqiptaret me katolik se papa" harxhon kohen me leket e taksave" etj. traplliqe.
a esht me t vertet ky problemi qe keni me ramen?

p.s. hajde merre ket merkelin e maje n shqipni , i pafsh hajrin byrazer.


#33

qysh neser, merr ramen me gjithe ps, e me jep merekelshen


#34

as kallupat e ps, as pd sme hyn fort n pun po hajt mo, per hall ca sbo robi. ama pa t drejt kthimi :smiley: