Nfl 2018


#83

Faleminderit shoku profesor, pergjigjet Zeqo. Po Xheksonvili i Florides sa ekipe ka , se njoni luan me Pitsburgun e Pensilvanias, ke ndeshje te ndjek une i shkreti qe te mesoc ?- thote po Zequa. Tre here ne jave lu ky kadosh Xheksonvili ?


#84

My bad, edhe qe po mendoja per uniformen kafe me numrat elektronike kur e shkrova. Mendja koqe gruri kur thone. Luajne me Tampen, ekipin tjeter te FL.


#85

O Bajerni i Modh sa i Madh qi je Ti, mori prap Hajnekenin po thuhet.
Oooopa, e kërreu Champjons Ligen :+1:


#86

Jets te dielen. This will never get old. Easiest pick 6 ever, on the dumbest play ever:


#87

E nxefen Bredin, po çju desh mo çju desh.
Hajde maje tashi…


#88

Uou uou uou
Arjan Roxhers out for the sizën :frowning:


#89

Po si mo xhajents 0-5.
Se disha. Se kisha vene re. Sme kish rene ne sy.


#90

Xhajents aut, Grin Bei aut, s’e dime me cin do luajme ne SuperBowl.


#91

NFL has been in existence since 1966, but we still don’t know what constitutes a catch.


#92

Champs look like champs again. Atlanta on the other hand, more like chumps. SB rematch my ass.


#93

Edhe Hightower done for the season dhe rrezik per karrieren. Tjeter key player.
Ky do kish qene viti me i lehte per kampion, krahasu me vitet e fundit.
Mgjse gjithmone ekziston rreziku i naj Eli Manning dhe helmet catch ne min te fundit


#94

S’na ka mbet me lojtar i sakte, e hengri dhe Hogan. Kyle Van Noy eshte bere lideri i mesfushes ne mbrojtje qe s’ka mbushur vitin me skuadren. Tani kane mbetur ata cunat qe mbajne shishet me Gatorade pa aktivizuar. :smile: Keto 2 jave qe jane pushim, t’ju mesoje Beliciku si te luajne ne mbrojtje dhe ja, u be.

Po i coi keta ne Superboll Beliciku do jete mjeshter e kaluar mjeshtrit. Vegasi akoma beson :wink:


#95

ka thene qe do jete gati mgjse MRI akoma per t’u bo.
Para nji jave kish humb 2 dhembe ne perplasje ne stervitje :slight_smile:


#96

We prefer to win


#97

Exactly! Bereqavers, i ktheu pergjigje. Ate tjetrin para 2 vjetesh kur u vra Gronk, mire qe s’e varrosi, e pa shtrembet nja 2 minuta.


#98

Eee 2 jave thote ai po shoulder injury duan 4 jave e kusur te rregullohen. Me mire te marri kohen e vet e ta beje tamam se na duhet per playoffs.


#99

#100

epike eshte ajo para 3 vitesh (?) pas humbjes me chiefs kur e pyten a konsideronte zevendsimin e Bradyt ndeshjen tjeter

https://www.bostonglobe.com/sports/2014/09/29/patriots-embarrassed-chiefs/XsWjzeH0fHQS2JWccSF2QO/story.html


#101

Xhizes, Xhozef end Meri, Xhimi G is gone.


#102

49-ers.
Ja ta kuptojm i her ça ka dash me thon autori :grin: