Njatjeta nga Fierza

5 Likes

https://www.instagram.com/p/BOgwMQDA5Cg/

1 Like

1 Like

Pse? Pse? Pse mo Blend na e hedh gjithe mundimin dhe punen dem? Ne u lodhem duke share e hedhur balte mbi atdheun ( kjo fale dhe ndihmes tende) kurse ti vete e na nxjerr foto shume te bukura te membedheut. Kjo eshte nje thike pas shpine per GAC-in ( gr.armq.canad.).
Shume i zhgenjymi…shoki jot …

1 Like

@Br3dharaku o me mbrrite ne tirane apo je akoma ne tranzit. @zeqo -n e ke mjes per mjes te sheratoni duke pi kafen. I kane thene qe eshte venddi me i sigurte per te pire nje kafe ne paqe ngaqe shkojne shume te huaj ambasadash por edhe qiveritare. Me thuaj kur te mbrrish.

Erdha dje. Atmosfera e vitit te ri shume e zbehte plako, varferi te kap syri kudo. Zeqo ja ka fut kot rrezik. Zeqo, nqse je ketu, me shkruj ne privat

Ku i gje mo burr’!? :joy:

lere se kam edhe dy jave te tjera, nuk ja vle me shume se dy jave. nje muaj eshte shume.

E tha largqofti shkoni ne Fierze se ia vlen po kujt ia tha
Te gjithe mullar ne pluhurin e Tiranes😷

Une ne dt 7 kthehem zeqo. Sot e neser jam rrugeve; te premten kthehem ne Tr. Me kontakto te ai numri qe te lashe.

O Zeqo aman mor burr mos ia prish vrullin cunit. Ai vjen me mall (por edhe me paragjykime se cfare nuk lexojme ne ketej) ti i thu jo me shume se dy jave se pastaj te merzitet tirana. Po normal mor zoteri po ta pish kafen dy jave rrjesht te sheratoni do te merzitet domosdo ai vend. Dil o vlla se ka plot vende te tjera e mos lexo gazetat aty qe te thone u vra ky e vodh ai u perdhunu kjo e u rraf ajo tjetra.
Bredho hajt gezuar vitin e ri dhe me drita ishalla se edhe mund te ikin.

Plako seriozisht prita sa erdhen dritat per t’u lare nga rruga. Do thush ti nuk eshte naj gjo kushedi ça se dhe nji kusheri imi lahet me uje brisk dhe nuk e rru trapin. Dakort mer dakort, eshte thjesht çeshtje kendveshtrimi, e pranoj

Bredho, aty te serendipity nga ora pese e leme per nje kafe, eshte afer me komunen e P.

1 Like

u desh rilindja qe te perfundonte elektrifikimi i vendit

1 Like

C’nisen eterit, bitisen bijte.

1 Like