Pas mitingut të PD-së në Tiranë rreth 140 shfaqin shenja helmimi

…e kane bo policet me koken e tyre se ministri nuk gje,sepse nuk kane faj qente per pluhurin qe ka ardhe nga KM ja cfare thote deshmimtaret;

Ju keni dyshime?
Mbaj mend diçka, por nuk i kam dhënë rëndësi. Është hedhur pluhur në distancë 4 metra larg podiumit nga ana e Kryeministrisë në drejtim të Kontrollit të Lartë të Shtetit. Mendova se ishte për efekt fushate, pra diçka festive, ndaj nuk i dhashë rëndësi. Më pas e bëra lidhjen.

Kur ndodhi kjo?
Në momentin që mori fjalën kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha.

Personat e tjera me të cilët ishit të shoqëruar, a kanë pasur shqetësime të ngjashme?
Në dijeninë time janë dy-tre persona që janë hasur me simptoma të ngjashme

1 Like

Tradhti, tradhti, tradhti burra, era tradhti!

Po, me atë pretekst. Pyete tjetër retorike ke gjë?

Jo nuk kam më. Edhe ate, borxh e kisha mar.

O kapo e shkaterruat imazhini e vendit me nje jave ne pushtet more cfare beni keshtu late nam.
Shyqyr qe s’keni shanse te fitoni.

E bukura do jete, sikur Basha ta mund Ramen dhe me keta ishat e etur per pushtet, qe kerkojne shkarkimin e kryetarit te partise se tyre, tani vetem 25 dite para zgjedhjeve.

Lulthimi e ka fitoren nxhep…nuk votojne Shqiptaret per canabisin e Tahirit por veq per ate te Dash Alikos se nuk eshte Harram. Le qe si mund te votojne Shqiptaret per Canabisin :rolling_eyes:

Jo shqiptaret do votojne pro kanabisit, pas punes shembullore qe keni bere ju ketu, qe te mirat e kanabisit jane ku e ku me te medha se te keqijat e tij. Pastaj ne nje vend bujqesor jemi, le te mbjellim kulturen qe na siguron me shume para.

ate tahirin jo vetem qe e hoqi por ja vuni drejtor burgjesh edhe ate qe ia futi te jatin ne burg