Plani i Tiranës: bastisja finale e qytetit në favor të oligarkëve dhe pushtetit Rama-Veliaj

Te lumte goja. Ja nje personi me mendime te tilla do ja jepja voten time!

1 Like

2 Likes

Kjo foto nuk eshte nga Shqiperia.

Ou? Dmth ti hyke në blog për të caktuar karaktere, çfarë është njëri e çfarë është tjetri, për interesat e tu vetjakë??
Të ectë mbarë atëherë!!!

1 Like

per ate pune kemi gjembin & co.

t’ia gezosh shoqerine e “barazlarguar”!

Nuk njoh “shokë” virtual përveç atyre real dhe nuk më intereson bërja e tyre këtu. Ka vetëm njerëz që bien dakort me ato që shkruaj Unë në parim ose ata të cilën Unë i çmoj se kanë të njëjtat ide si Unë (përafërsisht), dhe ata që nuk bien dakort dhe që ose i artikulojnë bindshëm kritikat ose përpiqen të të të mbushin mendjen se ti je gabim sido që të jetë puna dhe që kapen me thonj në pretekse personalë ose jo, ofendues ose jo.
I mirëpres kritikat, mendoj se çdo gjë duhet kritikuar e është për tu kritikuar deri në perfeksion. Gjithsesi do të preferoja që kritika të buronte nga lartësi mendimi të kthjellta e jo nga turbullira ujrash të cekët.

1 Like

Beje ndonje shoqe virtuale mo visar, se te ndihmon me lulgrushen, si balla ne skype

1 Like

Komuna e Parisit deshe te thuash?

hedhja e kripes ne TR sot. Edhe ne kohe te qoftlargut, nuk ndalonte makina e kripes ne mes te rruges per ta shpernda me lopate :smile:

me fal, me gjithe respektin per ju, nuk kuptoj pse me jeni drejtu ne cilesine e adminit?
Nqse i referoheni komentit tim me siper, ju lutem shiheni serish dhe do te kuptoni se i eshte drejtuar perdoruesit me llogarine e VisarShundos

falemnderit!

deputeti-i-ps-te-penalizohen-firmat-e-rrugeve-skane-hedhur-nje-gram-kripe

Ore zoteri a di ti qe ne kohen e berishes nuk hidhej fare kripe dhe se krahasuar me vitin 1938 qeveria ka hedhur 2.5 here me shume kripe ne akset kryesore te qarkullimit te mjeteve ?

1 Like

3 nga 300 mije punet e krijuara :smile:

1 Like

alba sic e shikon ajo eshte pune e fimave qe kane marre persiper mirembajtjen e rruges

Firmat marrin koncesion nga shteti .me keteritem me 3 punetore me lopata hedhja e krypes ne rruge do perfundoje andej nga korriku.:smile:

  • shenim:
    anetaret = shkaba me 20 nick (alt_fx, artur, armando e lesh me tresh jane disa)
    nga femrat. Tani shkabe, nuk jemi te sofistikum si ty te endrrojme per meshkuj

shenim tjeter: une nuk kam gje me mishin. Une jam mishngrenes

lexoj qe po kerkojne t’i padisin apo jo

keshilla e qeverise ishte te shmangin udhetimet. Te thote gjithcka qe do te dish :slight_smile:

http://www.gazetadita.al/kush-e-financon-blushin/#comment-622889

Na, mos more bij, mos u zini x 1 Teme, ka Tema plot kte fillim te ri.

“bledar morina” eshte i pari qe akuzon te tjeret per shume nikesh. Si eshte ajo e bertitjes se hajdutit?